Eesnäärmevähi-Home ravi

Mis tahes etapis eesnäärmevähk, on asju, mida saab teha kodus, et aidata hallata sümptomid vähk või kõrvaltoimed ravi või mõlemad. Kui arst on teile juhiseid või ravimeid sümptomeid või kõrvaltoimeid, tuleb kindlasti kasutada neid. Tervislikke harjumusi nagu söömine ja saada piisavalt magada ja füüsiline koormus võivad aidata kontrollida oma sümptomid ja kõrvaltoimeid.

Eesnäärmevähk on keerukas haigus. Arstid ei saa alati prognoosida, kui kiiresti või aeglaselt see kasvab. Ega nad kokku leppida, kui seda ravida, või mis ravimeid kasutada. Ravi ja jälgimine haiguse täpsusega abi arstide ja patsientide teha otsuseid, mille tulemuseks on parimad elulemus ja elukvaliteet.

Lisateavet Kust leida abi, kui teil on vähk.

Iiveldus või oksendamine. Vaata ja ravida varajasi märke dehüdratsioon, näiteks võttes suukuivus või peapööritus tõusmisel. Söömine väiksemat einet võib aidata. Nii saab natuke ingver kommid või ingveri tee; Pain. Mitte kõik vähivormid või vähiravi põhjustada valu. Aga kui sa ei ole valu, on palju kodus ravi, mis aitab; Kõhulahtisus. Puhka magu ja olema tähelepanelik märke dehüdratsiooni. Kontrollige koos oma arstiga enne mõne nonprescription ravimid kõhulahtisus. Kindlasti juua piisavalt vedelikku; Kõhukinnisus. Veenduge, et juua piisavalt vedelikku ja söö puuvilju, köögivilju ja kiudaineid oma dieeti iga päev. Ärge kasutage lahtistav ilma arstiga nõu pidamata; Unehäired. Sageli lihtsad meetmed, näiteks võttes regulaarselt magamaminekut, kuidas mõned kasutamise päevasel ajal, ja millel puudub kofeiin hilja aitab unehäiretega; Kuseteede probleemid. Kodu ravi uriinipidamatus sisaldab kõrvaldada kofeiini jooke oma dieeti ning milles ajakava urineerimisel iga 3 kuni 4 tundi, olenemata sellest, kas te tunnete vajadust. Proovi teevad vaagnapõhja (Kegel) harjutusi, et tugevdada oma vaagnapõhja lihased.

Õppimine, et teil on eesnäärme vähk ja ravitakse see võib olla väga stressirohke. Leida võimalusi, kuidas vähendada oma stressi; Soovi korral saab rääkida koos pere või sõpradega. Mõned inimesed leiavad, et veeta aega üksi, mida nad vajavad. Mõtle kohtumine nõustaja või liituda tugirühm teised, kes on eesnäärmevähk; Arst võib olla ka võimalik, et aidata teil leida muudest allikatest toetust ja teavet. Õppimine rahustamise võtteid, nagu jooga või visualiseerimise harjutused, võib samuti aidata teil vähendada oma stressi. Teie tundeid keha võib muutuda pärast ravi. Tegelevad oma kehaga võib hõlmata rääkima avameelselt oma mured koos oma partneri ja arutada oma tundeid arstiga.