Eesnäärmevähi, toitumis- ja Toidulisandid (PDQ®): täiendav ja alternatiivne meditsiin [] -Umbes See PDQ kokkuvõte

Käesoleva kokkuvõte

Tema isa eesnäärmevähi muutunud tennis legend John McEnroe, kes pöördus veebruaris 50. McEnroe kasutada on vähemalt üks ühine tavaliste poisid: Ta harva nägin arsti või andis oma tervisele palju mõelnud. See kõik muutus, viis aastat tagasi, kui tema isa, nüüd 74, diagnoositi eesnäärmevähk; “See on tõesti tõstsin teadlikkuse taset,” ütleb nelja-time USA Open Champ. Ta kavas tema esimene eesnäärme spetsiifilise antigeeni test – lausteimimisega eesnäärmevähki, mis on ka …

Arvustajad ja uuendused

Käesolev kokkuvõte on regulaarselt üle vaadata ja vajaduse korral uuendab poolt PDQ Vähk täiendav ja alternatiivne meditsiin Toimetus, mis on keeleliselt iseseisev National Cancer Institute (). Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või National Institutes of Health (NIH).

Juhatuse liikmed Review hiljuti avaldatud artikleid iga kuu teha kindlaks, kas artikkel peaks

Muudatused kokkuvõtted tehakse läbi konsensuse protsess, mille juhatuse liikmed hinnata tõenduse avaldatud artikleid ja otsustada, kuidas tuleks artikli kokkuvõttes.

Plii arvustajate eesnäärmevähi Toitumine ja toidulisandites

Kommentaare või küsimusi kokkuvõte sisu tuleb esitada Cancer.gov läbi veebilehekülje Võta vorm. Ärge võtke üksikute juhatuse liikmed küsimusi või kommentaare kokkuvõtteid. Juhatuse liikmed ei reageeri järelepärimistele.

Tasemed Evidence

Mõned viide tsitaadid selles kokkuvõttes on kaasas tasandil Tõendite nimetust. Neid nimetusi eesmärk on aidata lugejatel hinnata nende tugevust toetava tõendusmaterjali kasutamise konkreetsed sekkumised või lähenemisviise. PDQ Vähk täiendav ja alternatiivne meditsiin Toimetus kasutab ametlikku tõendit järjestamise süsteemi väljatöötamisel tasandil Tõendite nimetusi.

Kasutusluba See kokkuvõte

PDQ on registreeritud kaubamärk. Kuigi sisu PDQ dokumente võib vabalt kasutada nii teksti, see ei ole võimalik tuvastada kui PDQ vähi andmete kokkuvõttes, kui see esitatakse tervikuna ja uuendatakse regulaarselt. Kuid autor oleks lubatud kirjutada lause nagu ” ‘s PDQ vähi informatsiooni kokkuvõte rinnavähi ennetamise sätestab riske lühidalt: [hulka väljavõte kokkuvõte].”