enesejuhtimise – antisotsiaalne isiksusehäire

Toimetulek ja tugi

Ärahoidmine

Inimesed, kellel on antisotsiaalne isiksusehäire sageli tegutsevad läbi ja teeb teised inimesed õnnetuks – ilma tunne kahetsus. Kui teil on kallimale antisotsiaalse isiksusehäire, see on oluline, et te saada ka abi ise.

Psühhiaatri saab õpetada oskusi, et õppida, kuidas määrata piirid ja aitab kaitsta end kallaletungi, vägivald ja viha ühine antisotsiaalne isiksusehäire. Nad võivad ka soovitada strateegiaid toimetulekuks.

Pöörduge psühhiaatri, kes on koolituse ja juhtimise kogemust antisotsiaalne isiksusehäire. Küsige oma kallimale ravi meeskond suunamist. Nad võivad samuti võimalik soovitada tugirühmad perekondadele ja sõpradele mõjutab antisotsiaalne isiksusehäire.

Ei ole kindel, kuidas vältida antisotsiaalne isiksusehäire areneksid riskirühma. Kuna antisotsiaalne käitumine arvatakse olevat tema juured lapsepõlves, lapsevanemad, õpetajad ja pediaatrite võib olla võimalik kohapeal varajase hoiatamise märke. See võib aidata proovida tuvastada riskirühma, nagu lapsed, kes märke käitumishäire, siis pakume varajane sekkumine.

Varajane tõhus ja asjakohane distsipliini, õppetunde inimeste käitumist, sotsiaalne ja probleemide lahendamise oskusi, lapsevanemate koolituse, pereteraapia ja psühhoteraapia võib aidata vähendada võimalust, et riskirühma laste minna, et saada täiskasvanute antisotsiaalne isiksusehäire.