enesejuhtimise – ülevõtmise suur arterite

Hoolitse beebi tõsine südamehaigus, näiteks ülevõtmise suur arterid, võib olla keeruline ja hirmutav. Siin on mõned strateegiad, mis võivad kaasa aitama

Toimetulek ja tugi

Ärahoidmine

Rääkige oma mured. Sa muretsema riske jõuline tegevus, isegi pärast teie lapsel on tekkinud korrigeeriv operatsioon. Räägi kardioloog, millised tegevused on ohutu teie laps. Kui mõned on väljaspool piire, julgustada oma last teiste ajaviidet mitte keskenduma sellele, mida ta ei saa seda teha.

Kui teil on muid muresid oma lapse tervise, arutage neid oma lapse kardioloog, liiga.

Kuigi igas olukorras on erinev, pea meeles, et tänu edusammudele kirurgiline ravi, kõige imikute ülevõtmise suur arterite kasvada kuni viivad aktiivne elu.

Enamasti ülevõtmise suur arterid ei ole võimalik vältida. Kui teil on perekonnas esinenud südame defekte või kui sul on juba lapse kaasasündinud südamerike, leiavad räägi geneetiline nõustaja ja kardioloog kogenud kaasasündinud südame defekte enne rasestumist.

Lisaks on oluline võtta meetmeid, et terve raseduse. Näiteks enne rasestumist, siis kindlasti olete kursis kõigi oma immuniseerimise ning alustada multivitamiini 400 mikrogrammi foolhapet.