Enneaegsed (enneaegne) Labor: Märgid, riskid, põhjused ja More

Enneaegse sünnituse võib olla hirmutav. Kui laps on sündinud, enne kui ta on olnud aega täielikult välja arendada, see võib olla pika- ja lühiajaline mõju tema tervisele.

Normaalne rasedus kestab 40 nädalat. Kui sa minema töö enne 37 nädalat, seda nimetatakse enneaegse sünnituse ja oma vastsündinud peetakse enneaegseks.

Arstid sageli ei tea täpselt, miks see juhtub. Ja umbes poolteist korda, ei ole teada põhjus.

Kui olete olnud üks enneaegsetel vastsündinutel, sa oled tõenäoliselt on teine. Muude tegurite hulka

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Mitte iga enneaegsetel vastsündinutel on terviseprobleeme. Aga mõned, mis ei vaja haiglasse jääda kauem kui need, kes lähevad täis perspektiivis. Nad võivad veeta aega vastsündinute intensiivravi osakonnas (NICU), kus nad saavad round-the-clock hooldus.

Hingamine on üldine probleem preemies, sest nende kopsud ei ole täielikult välja arenenud. Teie laps võib vajada appi ventilaatoriga, masin, mis aitab tal hingata. Ta tuleb hingamine tema enda enne saate oma kodust.

Teie jumbu võib olla probleeme hoides normaalset kehatemperatuuri ning tuleb soojas hoida. Arstid kasutavad inkubaatorid selle eest. Samuti, kui ta on sündinud liiga vara imeda ja neelata, ta pead söötmist nõela veeni või läbi toru, mis läbib tema nina ja kurgu arvesse tema kõht.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?