Ennetamine Falls on haigla – Teema ülevaade

Haiglas viibimise ajal, siis võib olla kõrgem tavalise kukkumisoht.

Kui te lähete haiglasse, tuua mittelibisevaid sokid, sussid või jalatsid, mis jäävad kindlalt oma jalgadel. Kui sul ei ole need, küsi õele paari mittelibisevaid sokid; Kui kasutate käija või suhkruroo kodus, toob see endaga või küsida haiglasse pakkuda üks viibimise ajal; Öelge oma arstile või õele, kui ravimid sind pearinglust või kui te tunnete nõrkust või peapööritust. Kui tunned seda teed, ei püüa tõusta oma. Helista õelt; Kui teil on kargud või on muid probleeme, mis muudavad kõndimise raskeks, kõne õelt voodist. Ära püüa teha seda ise, kuni tunnete ennast; Enne voodist, istuda esimene ja loota, et 10 enne kui seisma; Kui te regulaarselt prille, veenduge, et panna neid enne voodist; Kui vajate abi saada vannituppa, kutsuvad õde, enne kui see muutub pingeliseks. Kui teil on saada vedelikke läbi IV, siis võib vaja minna vannituppa sagedamini.

Kui Nancy Levitt ema esmakordselt diagnoositud dementsus 14 aastat tagasi aastaselt 78, arst ütles talle, et ta võiks ohutult sõita tuttavad kohad. Aga Levitt, 61, kes vabatahtlike UCLA Center Aging Los Angeles, oli ikka närvis. Seletamatu nimedel ja mõlgid alustas ilmumist ema auto. Ta unustas, kus ta pargitud. Levitt püüdnud arutada sõiduohutust koos ema, kuid ta vihaselt eitas oli probleem. Siis ta unustada oma räägib sõidu kokkuvõttes; Kell …

Sul võib saada nõrk ja segaduses, sest haiguse, operatsiooni või ravi, ja teil võib olla raske aeg voodist. Ja asju nagu kargud, sidemed, või on ühendatud intravenoosse torud võivad mõjutada seda, kuidas hästi saab kõndida.

Kui sina ja su pere teate, et teil on oht kukkuda, võite planeerida. Rääkige arstide ja õdede kohta, mis aitab teil vältida kukkumist. Küsige oma arstilt, kui töötavad füüsilise või tööterapeudina aitaks teil vältida kukkumist.

Ärge kartke küsida abi, isegi väikesed asjad. Kui teil või pereliige või sõber näeb ohtlik, veendumaks, et tuua see välja haiglapersonali.