Ennetamine mastiit – Teema ülevaade

Naiste Health Trends

Mastiiti tavaliselt juhtub imetavatel emadel, kui bakterid satuvad rindade läbi pragunenud või valus nibu. See võib põhjustada infektsiooni. Mastiiti algab tavaliselt nagu valus ala ühe rinna. See võib olla punane või soojad, või mõlemad. Palavik, külmavärinad, ja valud kehas tekivad tavaliselt liiga.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane annab tasuta naiste ennetavaid teenuseid, sealhulgas mammograafia, rasestumisvastaseid ja hästi naine külastused. Lisateave.

Haigekassa Center

Teised nõuanded, mis aitavad vältida mastiiti sisaldama järgmisi

Rinnaga toita regulaarselt. Ärge viivitus või jäta söödas. Rinnaga toita vähemalt iga 1 kuni 3 tundi või kui teie laps on näljane (toituvad nõudlus). See aitab hoida piima kanalid tühjad. Aasta esimestel päevadel pärast sündi, siis võib-olla äratada oma last iga 2 kuni 3 tundi rinnaga toita; Kui sa tead, sa pead ootama rohkem kui 4 tundi rinnaga toita, korraldada aeg ja koht pumbata või väljendada oma rinnapiima. Vaata pilti pumbata või väljendada rinnapiima; Seadke oma last otse rinnaga toitmise ajal. See tähendab, pannes oma lapse rinnal oma rinnale. Laps peaks sulguriga Nännipiha, mineviku nibu. Latching on valesti, näiteks ainult saada nibu arvesse lapse suhu, võib tekitada probleeme. Teie nibud võib praguneda või muutunud valusaks. Ka teie beebi ei tühjenda rind hästi. Masseeri Nännipiha kui teie nibud on lame ja suruge nibu väljapoole pöidla ja nimetissõrme vahele. Vaata Fotoesitluse fikseerida õppida, kuidas saada oma lapsele Hõlmab; Alternate mis rindade pakute esimese igal toitmine; Kasuta erinevaid imetamise positsioone äravoolu kõigis oma last. Vaata pilte erinevate imetamine positsioone, sealhulgas Austraalia ootel, häll ootel, cross-häll ootel, jalgpalli hoida ning külili asendis; Kui hakkad on haige või pragunenud nibusid saada abi oma arsti või imetamine konsultant.

Saada endale link alla laadida app.

Air-kuivata oma rinnanibusid pärast iga rinnaga toitmise istungil, et vältida ärritust ja lõhenemist; Kaaluge lanoliini põhise koor, nagu Lansinoh, et hoida oma rinnanibusid tervislik. See koor võib kasutada ka leevendada valu valus või purustatud nibud. Lansinoh ei nõua retsepti ja võib osta üle leti; Toitu tervislikult ja juua palju vedelikku, iga kord, kui teil on janu. Võttes midagi juua, kui olete rinnaga toitmise aitab teil piisavalt vedelikku; Get piisavalt puhata. Küsi abi igapäevatöödel sõprade ja pereliikmete kui vähegi võimalik; Veenduge, et teie rinnahoidja sobib hästi ja ei ole pinge ja piirav. See on eriti oluline, kui teil ummistuvad; Kui olete valmis võõrutada beebi, imetamine lõpetada järk-järgult. Astmeline võõrutuse parim teie mõlema jaoks. See aitab vältida rindu muutumist liiga piima täis ja annab oma lapsele aega kohaneda uue toitumisharjumusi. Lisateavet Weaning.

Palun oota…