Ettevalmistused Võttes oma Enneaegne laps Kodu

Teie enneaegse imiku peetakse valmis minema koju, kui ta on võimeline

Nagu oma imiku haiglast lähenemisviise, võite tunda põnevust, kannatamatus ja uutmoodi ärevus. Vastutus oma lapse ravi, mis on alles hiljuti vaja palju tehnoloogia ja arstiõppe, on nüüd üle teile. Võite parim valmistada ise õppides

Sul on ka tahan

Kui kodus põhinev tervishoiu ja toetus on teile kättesaadavad, neid ära. Kodu-põhiste teenuste säästa teie ja teie laps füüsilise ja emotsionaalse stressi reisib palju kohtumisi.

Võtke kõik söödas poolt nibu ja jätkuvalt kaalus juurde; Säilitada kehasoojust avatud lastevoodi; Hinga hästi. (Imik, kelle kopsud on kannatanud kahju võib saata koju kaasaskantav hapniku .; Kas normaalset hingamist ja normaalne pulsisagedus nädalas. (An väikelapsele, kes on muidu piisavalt küps ikkagi seiskub mõnikord või on kopsuhaigus või hingamisteede häireid võib saata koju seade jälgida oma hingamist.)

Imiku südame elustamist (CPR), nagu õpetas sertifitseeritud juhendaja; Kuidas ohutult transportida oma imiku autosse; Basic vastsündinu eest hoolitsemise oskusi; Kuidas hakkama ravimit või meditsiiniseadmete, kui üldse, on vaja kodus.

Arutage oma küsimusi ja muresid koos vastsündinute intensiivravi osakonnas (NICU) töötajad, oma lapse arstiga, ja heakskiidu planeerija. Heite planeerija aitab tagada, et teie laps saab õige ravi pärast haiglast lahkumist; Tee ametisse oma lapse arstiga mõne päeva pärast oma lapse koju. Iganädalane meditsiinilise kontrolli pärast haiglast on eriti oluline enneaegse imiku, samuti rahustav teile; Olla kursis oma immuniseerimise ja paluda teisi inimesi, kes on lähedal beebi Vaktsineerimist liiga. See on okei, et saada rutiinist immuniseerimise kui olete rinnaga -feeding. Nad ei kahjustada teie last.