Fotorefraktiivsed Keratectomy (PRK) Eye Surgery

Fotorefraktiivsed keratektoomiat või PRK, on ​​teatud tüüpi laser silma operatsioon korrigeerimiseks kasutada kerge kuni mõõduka lühinägelikkus, kaugnägelikkus ja / või astigmatism.

PRK silmaoperatsioon on väga täpne parandatakse paljudel juhtudel lühinägelikkus. Ligikaudu 80% kuni 90% PRK patsientidel on 20/20 nägemine ilma prille või kontaktläätsi üks aasta pärast Surger; 95% kuni 98% on 20/40 või parem ilma prille või kontakte.

Puudused PRK silmaoperatsioon hulka

PRK patsientidel tavaliselt esineda kergeid ebamugavustunne esimese 24 kuni 72 tunni jooksul pärast operatsiooni ja paljud tekkida ajutine valgustundlikkus. Esimese kuue kuu jooksul pärast operatsiooni, teiste võimalike kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Enne oma PRK silmaoperatsioon sa kohtub silma kirurg või koordinaator, kes räägib teile, mida sa peaksid oodata ajal ja pärast operatsiooni. Seansi ajal oma haiguslugu hinnatakse ja teie silmad testitud. Tõenäolised katsete hulka mõõtes sarvkesta paksus, murdumise, sarvkesta kaardistamine ja silmarõhu. Kui olete läinud läbi oma hinnangu, kirurg vastata kõikidele küsimustele võite olla. Hiljem saate ajakava kohtumine PRK korras.