Füsioteraapia – Teema ülevaade

Valu juhtimine Trends

Füsioteraapia on ravi liik, mida võite vajada terviseprobleeme teha on raske liikuda ja teha igapäevaseid ülesandeid. See aitab paremini liikuda ja võib leevendada valu. Samuti aitab see parandada või taastada oma füüsilist funktsiooni ja oma fitness taset.

Füsioteraapia aitab koos taastumine pärast mõningaid operatsioone. Teie arst võib soovitada füsioteraapia vigastuste või pikaajalise terviseprobleemidega, nagu artriit või krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK).

Füsioteraapia võib kasutada üksi või koos teiste raviviisidega.

Teie füsioterapeut uurib teid ja teile rääkida teie sümptomid ja oma igapäevast tegevust. Ta on siis koos teiega raviplaani. Eesmärgid on aidata oma liigesed paremini liikuda ning taastada või suurendada oma paindlikkust, tugevust, vastupidavust, koordinatsiooni, ja / või tasakaalu.

Esiteks, oma terapeut püüab vähendada oma valu ja turse. Teie füsioterapeut ka võib kasutada manuaalteraapia, haridus ja tehnikaid nagu kuumus, külm vesi, ultraheli ja elektriline stimulatsioon.

Füsioteraapia peaaegu alati sisaldab teostamist. See võib hõlmata venitamine, tuum harjutusi, kaalu tõstmiseks ja jalgsi. Teie füsioterapeut võib õpetada teile treeningprogrammi, nii et saate seda teha kodus.

Ravi võib põhjustada kerget valu või turse. See on normaalne, kuid rääkida oma füsioterapeut, kui see teid häirib.

Sa tahad terapeut, kes on kogenud oma terviseprobleem. Mõned füsioterapeudid on pardal sertifitseeritud sellistes valdkondades nagu ortopeedia, spordi- ja neuroloogia ja võivad pakkuda rohkem eriarstiabi. Füüsiline terapeudid saab ka spetsialiseeruda teatud tüüpi ravi, nagu

Siin on mõned küsimused mõelda enne valid füsioterapeut

Tagasi ja kaelavalu; Südame taastusravi (võõrutusravi); Haava hooldus; Vähk-ga seotud probleemid; Laste ravi või vanemad täiskasvanud.

Kas teie arst soovitan üks; Kas teil on vaja suunamist arsti? Mõned riigid nõuavad seda; Kas teie kindlustusselts maksma oma füsioteraapia?