Füüsiline eksam nimmepiirkonna spinaalstenoosiga – Teema ülevaade

Füüsiline eksam spinaalstenoosiga hõlmab uuringuid selg ja testimine

Tugevus jala ja suu lihased (motoorika). Nõrkus teatud lihased saavad näidata probleeme konkreetse närvijuurtele selg; Tunne ja jalad (sensoorse uurimise). Muutunud aistingud leebet, temperatuur, luu vibratsiooni või valu võib viidata probleemidele konkreetseid närvijuurtele selg; Refleksid ja jalgade; Teie tasakaalu ja kõndimisvõimet (kõnnak). Ebanormaalne tasakaalu või kõnnak võib viidata probleemidele konkreetseid närvijuurtele selg; Teie rektaalne funktsiooni, et teha kindlaks tervise närve kontrolliv soole.

Olulised; On võimalik, et peamine aruande pealkirja CARASIL ei ole nimi, mida oodata. Palun kontrollige sünonüümid loetletakse leida alternatiivne nimetus (ed) ja häire alajaotus (t) Käesolevas aruandes käsitletud.

Muud testid, mida võib teha hõlmavad sirge jala tõstmine test ja testida erinevaid liikumise puusad kontrollida märke osteoartriit puusad.

Sul võib olla spinaalstenoosiga ja ikka on normaalne füüsiline eksam. Arst hoolikalt kaaluma oma sümptomid ja tulemused pildistamine testid, nagu MRI, enne diagnoosi.