Harjutamine Tänulikkus – Teema ülevaade

Tänulikkus ütleb “aitäh”. Aga see on rohkem kui tänud sõber teene või kingituse. Tänulikkus ütleb tänu kõige eest, mis on teile tähtis ja hea elu. Olete tänulikud kingitus, kuid sa oled tänulik ka vaadata päikeseloojangut, tee hästi spordi, või olla elus. Näed oma elu ja oma kogemusi nagu kingitus.

Julie Taylo; Kuulujutt: Vihmane päeva võib tõesti sulle Dow; Kas olete märganud, et kui vihma langeb taevast, meeleolu mõnikord langeb ka? Kui tunned, meh kohta sünge päev, siis võib lihtsalt kriidi seda kuni kokkusattumus. Muidugi, Puusepad laulis: “Vihmase ilmaga ja esmaspäeviti alati mind maha.” Aga võib vihma tõesti rikkuda oma tuju; Kohtuotsus: Yep, vihmase ilmaga tõesti saan teid Dow; Kui te tunnete end halvasti ajal paduvihm, see ei ole teie kujutlusvõime: Halb ilm võib tõepoolest olla negatiivne mõju oma emotsioone …

Samuti võite leida, et tänu võib aidata vähendada viha. Kui te leiate end mõtlema, kuidas keegi sulle on teinud ülekohut, suunata oma tähelepanu kellelegi, kes on olnud seal, et toetada teid.

Tänulikkus võib olla seotud ka vastupidavuse, mis on lasknud “sisemist jõudu”, mis aitab teil põrge tagasi pärast stressiolukorras. Tunnused eespool mainitud, nagu optimism ja seoses teistega, on tihtipeale inimesed, kes on vastupidavam.

Harjutada tänulikkust, ütled “tänu” ja te mõista, mida on teile tähtis.

Kuluta paar minutit lõpus iga päev ja mõelda, või isegi kirjutada, mida oleme tänulikud, et päev. Mõtle inimesi, sündmusi või kogemusi, mis on olnud positiivne mõju teile; Helista või e-posti keegi lihtsalt öelda “Aitäh, kirjutada aitäh märgib samuti öelda” aitäh “saabudes kingitusi või teeneid. Või kirjutada tänukirja ja tunnustust keegi. Sa ei pea saatke see; Kirjutage kiri toimetaja teie kohalikus ajalehes midagi võõrast tegi teile. Või lihtsalt öelda “aitäh”, et inimesed ei tea, näiteks lehvitage, kui inimene laseb oma auto lõigatud ajal tihe liiklus; kui tunne koormata oma tervist, täname võimed sul on veel; pereloomise rituaal tänulikkust, nagu tänades enne sööki; Leia loovalt tänama. näiteks taimede aed tänulikkust või pildistada asju sa oled tänulik.