hõbesulfadiasüni (lokaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Hõbesulfadiasüni Kreemi kasutatakse ennetada ja ravida haava infektsioonid teise ja kolmanda astme põletus. Patsiendid, kellel on tõsiseid põletusi või põletushaavade üle suure ala keha tuleb ravida haiglas.

Hõbesulfadiasüni on antibiootikum. See toimib bakterite hävitamine või takistavad selle kasvu.

Kanada Tootja nimi

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju hõbesulfadiasüni aktuaalne lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

koor

Kasuta hõbesulfadiasüni aktuaalne ei soovitata enneaegse või vastsündinud 2 kuu vanused ja nooremad.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga hõbesulfadiasüni aktuaalne eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

vanurite

rasedus

Rinnaga

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimite koostoimed

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Muud koostoimed

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe.

Teisi terviseprobleeme

Kasutada

Et aidata koristama oma nahka või põletada infektsioon täielikult, hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi. Sa peaksid meeles selle ravimi kasutamist, kuni põlenud ala on paranenud või on valmis naha siirdamine. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ning kontrollida, kas mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Kui nahk infektsioon või põletada ei parane mõne päeva või nädala jooksul (raskemate põletuste või põletushaavade suurematel aladel), või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge kasutage seda ravimit naha probleem, et ei ole kontrollinud arst.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid selle ravimi kasutamise ajal: veritsevad igemed, köha või kähedus, palavik või ilma külmavärinad, valulik või raskendatud urineerimine, haavandid, haavandid, või valged laigud huultel või suus, ebatavalistest, verevalumid või nõrkus või kollane nahk või silmad. Need võivad olla sümptomid verehäire.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Doseerimine

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

vahelejäänud annus

See ravim võib harva määrida nahka pruunikashall.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ladustamine