imemiseks Blister

Imemiseks blister. Ovaalne blister pildil viibis sünni ja on tulemus normaalne imemiseks käitumist emakas. Imemiseks villid on üsna levinud ja tavaliselt asub küünarvarre, randme või käsitsi. Nad on enamasti üksikud ning kaasata ainult üks ülemisse serva. Kuid kahjustused, mis hõlmavad mõlema käega või isegi kaasneb jala, mõnikord näinud. Imemiskiirust blister spontaanselt niipea, kui pudel või rinnaga pakutakse nii toidu asendajana.

Värv Atlas of Pediatric Dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Proosa, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, poolt McGraw-Hill Companies, Inc Kõik õigused reserveeritud.

: Sünnimärkide: portvein Plekid hemangioomiga; : Nõuandeid Hoidke beebi nahka tervis; Sage Lapsepõlv nahaprobleemid: From nahalööbeid, et Ringwor; Mida Teie juustele ja peanahale öelda oma tervise

 pildikogu

Allikad: Color Atlas of Pediatric Dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Proosa, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, poolt McGraw-Hill Companies, Inc Kõik õigused reserveeritud.

Maksimeeri oma nahahooldus rutiinne vaadata noorematel nüüd.

Hea välimusega Iga Phot; Kuidas hoolitseda kuivale, Red Ski; Üllatav võimalust vähendada kortse; Riigist välja saata Kotid silmade all