Kasvajad seenekasvatuses: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Bai Fu Ling, šampinjonid Poria, Hiina-juur, Fu Ling, FuShen, Hoelen, Hongos Poria, leiva, Matsuhodo, seened, Polyporus, Poria, Poria cocos, Poria Kookossaared Sclerotium’i, Poria Sclerotium’i, Sclerotium’i Tuckahoe, Sclerotium’i Poria Cocao, Sclerot ..; Vaata kõik nimed Bai Fu Ling, šampinjonid Poria, Hiina-juur, Fu Ling, FuShen, Hoelen, Hongos Poria, leiva, Matsuhodo, seened, Polyporus, Poria, Poria cocos, Poria Kookossaared Sclerotium’i, Poria Sclerotium’i, Sclerotium’i Tuckahoe, Sclerotium’i kasvajad Cocao, Sclerotium’i Poriae Cocos, Tuckahoe, Wolfiporia Kookossaared; Peida nimed

Kasvajad seeni on seen. , Niitide, kus toit materjal on salvestatud, mida kasutatakse meditsiinis; In traditsioonilise meditsiini, kasvajad seene niitide on kasutatud mälukaotus (amneesia), ärevus, rahutus, väsimus, pinge, närvilisus, pearinglus, urineerimine probleemidele, vedelikupeetust, unehäired (insomnia), põrna suurenemine, maohaiguste, kõhulahtisus kasvajad ja juhtida köha; Poria filamendid on kasutatud erinevaid taimseid kombineeritud toodetes diarröa raviks, käimas neerupõletik (krooniline glomerulonefriit), kumin kõrvus (tinnitus) ja vähendamiseks seedetrakti ülaosa (GI) verejooks.

Kasvajad seene sisaldab kemikaale, mis võivad neerufunktsiooni parandamise, madalam kolesterooli, vähendavad põletikku ja pärsivad immuunsüsteemi. See võib olla ka kasvajavastane ja anti oksendamine mõju.

Piisavad tõendid, fo; Amnesia; Ärevus; rahutus; väsimus; Tension; närvilisus; peapööritus; Raskendatud või valulik urineerimine; Vedelikupeetus; Unetus; Põletikuline põrn; Seedehäired; kõhulahtisus; Kasvajad; köha; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust kasvajad seene nende kasutusalad.

Kasvajad seene tundub olevat ohutu enamiku inimeste jaoks. Ei ole ühtegi tuntud kahjulike mõjude kasvajad seeni, kuid see ei ole ka uurinud teadlased; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist kasvajad seene raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid kasvajad seenekasvatuses koostoimed

Sobivad annus kasvajad seene sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul kasvajad seeni. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Cuellar MJ, Giner RM, Recio MC jt. Effect of kandseene Poria cocos eksperimentaalsetel dermatiit ja muud põletikulised seisundid. Chem Pharm Bull (Tokyo) 199; 45: 492-4.

Gong QM, Wang SL, Gan C. [kliiniline uuring ägeda eessooles hemorraagia koos Wen-ta Keetmine]. Chung Hsi ma Chieh Ho Tsa Chih 198; 9: 272-3, 260.

Hattori T, Hayashi K, Nagao T, et al. Uuringud antinephritic mõju taime osad (3): mõju pachyman põhilise osa Poria Kookossaared Wolf originaal-tüüpi anti-GBM nefriit rottidel ja selle mehhanismid. Jpn J Pharmacol 199; 59: 89-96.

Kaminaga T, Yasukawa K, Kanno H, et al. Inhibeerimistoimed lanostane-tüüpi triterpene happed, komponentide Poria cocos, kasvaja edendamise 12-O tetradekanoüülforbool-13-atsetaadi kaheetapilise kartsinogeneesiga hiire naha. Onkoloogia 199; 53: 382-5.

Li YL. [Kliinilise ja eksperimentaalse uurimuse laste ravi kõhulahtisus poolt graanulite laste kõhulahtisuse kiire seiskamine]. [Artikkel Hiina]. Chung Hsi ma Chieh Ho Tsa Chih 199; 11: 79-82, 67.

Nukaya H, Yamashiro H, Fukazawa H, et al. Isoleerimine inhibiitorid TPA põhjustatud hiire kõrva turse alates Hoelen, Poria Kookossaared. Chem Pharm Bull (Tokyo) 199; 44: 847-9.

Prieto JM, Recio MC, Giner RM jt. Mõju traditsioonilise hiina põletikuvastane ravim taimi leukotsüütide ja trombotsüütide funktsiooni. J. Pharm Pharmacol 200; 55: 1275-1282.

Või T, Akita Y, Kinoshita K, et al. Antiemeetiline põhimõtteid Poria Kookossaared. Planta Med 199; 61: 527-30.

Tseng J, Chang JG. Tõkestamise tuumorinekroosifaktori-alfa, interleukiin-1 beeta, interleukiin-6 ja granulotsüütide ja monotsüütide kolooniat stimuleeriv faktor sekretsiooni inimese monotsüütide poolt väljavõte Poria cocos. Chung Hua Min Kuo Wei Sheng Wu Chi Mi Ma Hsueh Tsa Chih 199; 25: 1-11.

Wang SQ, Du XR, Lu HW, et al. Eksperimentaalse ja Kliinilise uuringud Shen Yan Ling ravi kroonilise glomerulonefriit. J Tradit Chin Med 198; 9: 132-4.

Wang SS, Yang S, Ma Y. [efektiivsus kasvajad-Polyporus kõhulahtisuse suulise alkohol infantiilse rotaviiruse kõhulahtisus: kontrollitud uuringus smicta]. Chung Kuo Chung Hsi ma Chieh Ho Tsa Chih 199; 15: 284-6.

Yang DJ. [Tinnitus ravi kombineeritud traditsioonilise hiina meditsiini ja Lääne meditsiin]. Chung Hsi ma Chieh Ho Tsa Chih 198; 9: 270-1, 259-60.

Yasukawa K, kaminaga T, Kitanaka S, et al. 3 beeta-p-hydroxybenzoyldehydrotumulosic happeline Poria cocos, ja selle põletikuvastast toimet. Fütokeemia 199; 48: 1357-1360.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression