kiniini (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski soovimatut mõju.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Quinine võib manustada koos ühe või mitme malaariavastased. Veenduge, et võtta kogu arsti poolt tellitud. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Võtke seda ravimit koos toiduga, et vähendada seedehäired, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Kui te võtate seda ravimit enne magamaminekut, võtke seda koos suupistete, vee, piima või muu joogiga.

Et aidata koristama malaaria täiesti hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui see on rohkem kui 4 tundi pärast annus on vahele jäänud, jätke unustatud annus vahele ja võtke järgmine annus tavalisel ajal.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.