Klippeli-TrÃnaunay-Weber sündroom

Klippeli-TrÃnaunay-Weber sündroom. See on seisund, mille veresoonkonna väärarenguid, varicosities ja phlebectasia katab kogu jäseme või muu organi piirkonnas. Tegemist võib olla seotud skeleti häired, sealhulgas macrodactyly ja syndactyly. Kombinatsioon sadama veini plekki ja veresoonkonna väärarenguid võib esineda sünnist. Osteohypertrophy arendab esimeste eluaastate. Need arvud on ees ja taga vaated imiku, kes on algusest angiomatous protsessi. Praeguses etapis, tingimusel, ilmub peaaegu nagu sünnimärk flammeus. Aja jooksul massiivsem vaskularisatsiooni ja laienemine jäseme areneb. Meta kirjeldus: Klippeli-TrÃnaunay-Weber sündroom. See on seisund, mille veresoonkonna väärarenguid, varicosities ja phlebectasia katab kogu jäseme või muu organi piirkonnas. Tegemist võib olla seotud skeleti häired, sealhulgas macrodactyly ja syndactyly. Kombinatsioon sadama veini plekki ja veresoonkonna väärarenguid võib esineda sünnist. Osteohypertrophy arendab esimeste eluaastate. Need arvud on ees ja taga vaated imiku, kes on algusest angiomatous protsessi. Praeguses etapis, tingimusel, ilmub peaaegu nagu sünnimärk flammeus. Aja jooksul massiivsem vaskularisatsiooni ja laienemine jäseme areneb.

Värv Atlas of Pediatric Dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Proosa, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, poolt McGraw-Hill Companies, Inc Kõik õigused reserveeritud.

Artikkel: Klippeli-Trenaunay sündroom

: Sünnimärkide: portvein Plekid hemangioomiga; : Nõuandeid Hoidke beebi nahka tervis; Sage Lapsepõlv nahaprobleemid: From nahalööbeid, et Sild

 pildikogu

Allikad: Color Atlas of Pediatric Dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Proosa, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, poolt McGraw-Hill Companies, Inc Kõik õigused reserveeritud.

Maksimeeri oma nahahooldus rutiinne vaadata noorematel nüüd.

Hea välimusega Iga Phot; Kuidas hoolitseda kuivale, Red Ski; Üllatav võimalust vähendada kortse; Riigist välja saata Kotid silmade all