Kopsupõletik-Sümptomid

Sümptomid kopsupõletikku põhjustab bakter muidu tervetel inimestel nooremad kui 65 tavaliselt ilmnevad ootamatult. Nad alustavad sageli ajal või pärast ülemiste hingamisteede infektsioon, nagu gripp või külm. Sümptomiteks võivad olla

Sümptomid kopsupõletikku ei põhjustanud bakterid võivad tulla järk-järgult ning sageli ei ole nii halb või ilmne sümptomid bakteriaalse kopsupõletiku. Paljud inimesed ei tea, et neil on nonbacterial kopsupõletik, sest nad ei tunne end haigeks. Aga haigusnähud võivad hõlmata

Kui sümptomid on kerged, võib arst kutsuda oma seisundi “kõnnib kopsupõletikku.”

Vanemad inimesed võivad olla erinevad, vähem või mõõdukate sümptomitega nagu millel puudub palavik või millel on köha ilma lima (kuiva või ebaproduktiivne köha). Suur märk kopsupõletik vanematel inimestel võib olla muutus, kui selgelt nad arvavad (segadust või deliirium) ega kopsuhaigus neil on juba läheb hullemaks.

Lastel sümptomid võivad sõltuda vanusest

Mõned tingimused sümptomid sarnanevad kopsupõletik hulka bronhiit, KOK ja tuberkuloos.

Köha, põhjustades tihti lima, mida nimetatakse ka röga, kopsudest. Lima võib olla roostes või roheline või varjundit verest; Palavik, mis võivad olla vähem levinud vanemate täiskasvanute; Raputamine, “hambad -chattering” külmavärinad; Kiire, tihti pinnapealne, hingamine ja tunne hingeldus; Rindkere seina valu, mis on sageli raskendas köha või hingamine; Kiire pulss; Väga suur väsimus või nõrkus; Iiveldus ja oksendamine; Kõhulahtisus.

palavik; köha; Õhupuudus; Little lima kui köha.

Väikelastel alla 1 kuu vanustel sümptomid võivad olla vähe või üldse mitte energia (letargia), söötmine halvasti, Röhkimine, või kellel on palavik; Lastel kopsupõletiku sümptom on sageli samad, mis täiskasvanutel. Arst otsida märke nagu köha ja hingamissageduse üle 60 hingetõmmet minutis.