Kuninganna DELIGHT: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Cockup Hat, Marcory, kuninganna Root, Racine Royale, Racz de la Reina, Silver Leaf, Stillingia, Stillingia sylvatica, Stillingia tenuis, lengerduskontroll Root.

Queen rõõmu on taim. Root kasutatakse meditsiinis; Vaatamata tõsiseid ohutusega seotud probleeme, inimesed võtavad kuninganna rõõmu maksahaiguse ravis, sapipõie häired, nahahaigused, kõhukinnisus, bronhiit ja kähedus (larüngiit). Samuti on võimalik tekitada oksendamist ja kui A A € vere purifier.ā €; Mõned inimesed kohaldatakse kuninganna rõõmu otse kahjustatud piirkonda nahahaiguste ja hemorroidid.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas kuninganna rõõmu võiks töötada.

Piisavad tõendid, fo; Seedehäired; ā € Blood purification.ā €; Maksahaigus; Sapipõie haigus; Kõhukinnisus; Põhjustades oksendamist; larüngiit Hemorroidid, kui vahetult kohaldada; Nahahaigused, kui vahetult kohaldada; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust kuninganna rõõmu nende kasutusalad.

Queen rõõmu võib osutuda ohtlikuks, kui seda kasutatakse suu kaudu või nahale. See sisaldab kemikaale, mis võivad põhjustada vähki. Samuti võib aktiveerida viiruste sadamas organismis; Queen rõõmu on väga häiriv ja võib põhjustada turse, kui see puutub kokku keha nagu naha, suu, neelu ja seedetrakti. Samuti võib see põhjustada oksendamist, kõhulahtisust ja iiveldust. Suurtes kogustes kuninganna rõõmu võib põhjustada põletustunne suus ja kurgus, valulik urineerimine, valud, sügelus, lööve, köha, depressioon, väsimus ja higistamine; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: See on ohtlik võtta kuninganna rõõmu suu kaudu, kui te olete rase või toidate -feeding, eriti kui kasutad värsket juur asemel kuivatatud juur. See on samuti ohtlik kohaldada kuninganna rõõmu otse nahale; Magu ja soole (mao, GI) tingimused: Ärge kasutage kuninganna rõõmu, kui teil on seedetrakti ärritus või turset (põletikku), iiveldus või oksendamine.

Praegu puudub teave kuninganna rõõmu koostoimed

Sobiv annus kuninganna rõõmu sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste kuninganna rõõmu. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Lust J. Herb raamat. New York, NY: Bantam Books 1999.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ĀTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression