Küsimused mõnuainete ravi programme – Teema ülevaade

Külastades ravikeskus, et näha, kas programmi pakutakse seal vastab teie ja teie pereliikmete vajadused, küsida järgmisi küsimusi.

Kas nõuandjaid sertifitseeritud keemilise sõltuvuse nõuandjaid (CDC)? Nõustajad, kes on sertifitseeritud eriväljaõppe inimeste nõustamisel mõnuainete; Kas mõni arstid seotud programmi? Kui jah, siis on nad kinnitanud Society of Narkoloogia (ASAM)? Arstid, kes on sertifitseeritud eriväljaõppe tegelevad inimesed, kellel on ainete kuritarvitamise.

Mis raviprotseduure programmis kasutatavaid? Kas see on 12-step programmi üksi või teeb programmi sisaldavad kognitiivse teraapia ja / või meditsiini ravi; Kui palju aega veedate programmi päevas, ja kui mitu nädalat või kuud ei programm kestab? Kas programm on järelhooldus; Milline on olnud edukust inimesed lähevad läbi programmi? Kuidas edu uuritud (number lõpetamist programmi, aastat ei joo); Kas ravi programm pakub eriteenistuste naiste vajaduste, nagu naiste terapeudid, ainult naistele mõeldud gruppidele, või abi lapsehooldustasu; Kas ravi programm lahendada mingeid erilisi probleeme, et inimene on teatud kultuuri või religioosse taustaga (nagu Native paljud inimesed maailmas või katoliiklased) võib olla?

Kas programmi hinnata ja ravida inimesi, kellel on ka teisi tingimusi, nagu depressioon, tähelepanu puudulikkuse ja hüperaktiivsuse häire (ADHD), või pikaajalise Valuhäirete; Kas pereliikmed on programmi kaasatud? Mil moel on nad seotud?