Lööve, vanus 11 ja nooremad-Home ravi

Enamik nahalööbeid läheb ära ilma arstiabita. Kodu ravi võib sageli valu ja sügelus, kuni lööve kaob.

Kui lööve on arenenud, jäta ta rahule nii palju kui võimalik.

Kui teie lapsel on lööve, ta ei tohi olla kontaktis teiste lastele ega rasedatele. Enamik viiruse nahalööbeid on nakkav, eriti kui palavik on olemas.

Sügelus koos lööve ei ole üldiselt tõsine, kuid see võib olla tüütu ja võib teha lööve tõenäoliselt nakatuda. Lööve tingitud tuulerõuged, ekseemi või kontaktdermatiit on palju tõenäolisem, et sügelema. Vahel sügelus võib süveneda kriimustada.

Kodu ravi võib aidata sügelus.

Pese vee ja seebiga säästlikult; Jätke lööve õhu käes, kui võimalik; Julgusta oma last mitte kriimustada lööve.

Hoidke oma lapse küüned puhtad ja lühike, ja julgustada teda mitte kriimustada. Kata oma lapse käed sokkides aitavad hoida teda kriimustuste; Hoidke oma lapse päikese ja jahedas kohas. Heat teeb sügelus hullemaks; Hoia sügelev ala jahe ja niiske, kui teie laps on vanem kui vanus 9 kuud. Pane pajalapid leotada jäävesi kohta lööve paar korda päevas. Liiga palju märgavad ja kuivatamine kuivatab nahka, mis omakorda võib suurendada sügelemine. Ärge pange pajalapid leotada jäävesi nahal laps on noorem kui 9 kuud. See võib põhjustada lapse kehatemperatuuri minna; Lisa peotäis kaerahelbed (pulbriks jahvatada) oma lapse vanni. Või võid proovida kaerajahu vann toode, nagu Aveeno; Kleit oma lapse puuvillane riietus. Ärge kasutage vill ja sünteetilised kangad kõrval nahka; Kasutage õrna seebid, nagu alus, Cetaphil, Dove, või õli Olay, ja nii vähe seepi kui võimalik. Ärge kasutage deodorantseebid oma lapsele; Peske oma lapse riideid seebi, nagu Cheerfree või Ecover, mitte pesuainet. Loputage kaks korda, et eemaldada kõik jäljed seepi. Ärge kasutage kangeid; Ära lase nahal liiga kuiv, mida saab teha sügelus hullemaks.