Lühidalt Ambroosia- õietolmuallergeeni ekstrakt (sublingvaalselt) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama, hingeldust või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, väga kiire, kuid rütmihäired või impulss, lööbesarnased nahaturse ja tursed või silmalaugude turse või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Arst võib soovitada, et teil on hädaolukorras süsti allergiliste reaktsioonide ajal kättesaadavaks aeg aastas te võtate seda ravimit. Kui see on nii, siis veenduge, et te teate, kuidas seda kasutada korralikult ennast tõsise allergilise reaktsiooni.

See ravim võib suurendada riski eosinofiilide söögitoru. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tugev valu rinnus või neelamisraskused Selle ravimi võtmise ajal.

Kui teil on hingamisraskused või kui teie astma on raske kontrollida, pöörduge kohe arsti poole.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.