Lühidalt Ambroosia- õietolmuallergeeni ekstrakt (sublingvaalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Start võttes Ragwitek ™ vähemalt 3 kuud enne oodatavat algust igal Ambroosia- õietolmu hooaja ning jätkata ravimi võtmist iga päev kogu õietolmu hooaja.

Soovitatav on võtta esimese annuse Ragwitek ™ kliinikus või haiglas. See on jälgida teid vähemalt 30 minutit iga sümptomite või raske allergiline reaktsioon. Kui te ei talu esimese annuse Ragwitek ™, siis võib võtta edukas annuste kodus.

Kasutada

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate võtta rohkem kui üks annus seda ravimit, pöörduge oma arsti juhiseid.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.