marutaudi viiruse vaktsiin

Ennetamine marutaudi enne ja pärast kokkupuudet.

Marutaud viiruse vaktsiin on vaktsiin. See toimib stimuleerib immuunsüsteemi tootma antikehi vastu Marutaudiviiruse.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda marutaudi viiruse vaktsiin. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda marutaudi viiruse vaktsiin. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui marutaudi viiruse vaktsiin võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage marutaudi viiruse vaktsiin, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada marutaudi viiruse vaktsiin.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

peapööritus; peavalu; kerge valu, punetus, turse või sügelus süstekohas; lihaste või liigeste valud või valu; iiveldus; kõhuvalu; väsimus; oksendamine; nõrkus.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused või neelamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte, kõri või keele, ebaharilik kähedus); põletamine, tuimus või kihelus; vähenenud liikumine näo lihased; palavik või külmavärinad; südame rütmihäired; lihasnõrkus; krambid; Raske või püsiva verevalumid, valu või turse süstekohal; raske või püsiv peavalu; õhupuudus; kange kael; käte või jalgade; lümfisõlmede suurenemine; nägemishäired; vilistav hingamine.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Marutaud viiruse vaktsiin on tavaliselt käideldakse ja säilitatakse tervishoiuteenuse osutaja. Hoia marutaudi viiruse vaktsiin välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta marutaudi viiruse vaktsiin või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist informatsiooni marutaudi viiruse vaktsiin. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad lisanduda marutaudi viiruse vaktsiin. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid marutaudi viiruse vaktsiin.