naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri (rektaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Naatrium polüstüreensulfonaat kasutatakse raviks kõrge kaaliumi tase veres, mida nimetatakse ka hüperkaleemia.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Allergia

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga seda ravimit lastel ei ole oodata.

Seda ravimit tuleb kasutada ettevaatusega vastsündinutel, kes on vähendanud või aeglane roojamist.

klistiir

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri eakatel patsientidel.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Naatrium polüstüreensulfonaat manustatakse rektaalselt klistiir.

Teisi terviseprobleeme

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid hoolikalt veendumaks, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Hüpokaleemia (madal kaaliumi sisaldus veres) võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: segadus, suukuivus, suurenenud janu, südame rütmihäired, ärrituvus, lihaskrambid, iiveldus või oksendamine, või õhupuudus.

Kui te võtate alumiiniumi või magneesiumi sisaldavate antatsiidide või lahtisteid, rääkige oma arstiga enne naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri. Need ravimid võivad hoida naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri õigesti töötada ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.