naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Ravim tuleb nagu vedelat suspensiooni ja pulbrina mis on veega segatud või siirupina. Kui teie või teie laps ei ole võimeline neelama vedelikku, võib ravimit panna maos spetsiaalse toru. Rääkige oma arstile, kui teil on küsimusi selle.

Arst ütleb teile, kuidas segada pulbri veega või siirupit. Iga annus pulbrit tuleb segatakse vedelikuga vahetult enne pildistamist. Segage pulbrisegu lahustamiseks meditsiinis. Ärge hoidke vedel segu võtta hiljem.

Mõõda vedelsuspensiooni märgistatud mõõte lusikas, süstla või meditsiini tassi. Raputage pudelit meditsiini hästi lihtsalt enne iga annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.