naatriumjodiidiks i 131

Therapeutic Klass: diagnostiline aine, kilpnäärme funktsiooni

Kasutab naatriumjodiidiks i 131

Kui väga väikesed annused on toodud meede radioaktiivsust asunud nääre aitab teie arst otsustada, kas teie kilpnääre töötab korralikult või leida kasvajad põhjustavad teatud tüüpi kilpnäärmevähi.

naatriumjodiidiks i 131 on anda ainult või otsese järelevalve all ning arst erikoolituse nukleaarmeditsiini või valgendustehnoloogiat.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest naatriumjodiidiks i 131 järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon naatriumjodiidiks i 131 või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju naatriumjodiidiks ma 131 kapslit või lahus lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga naatriumjodiidiks ma 131 kapslit või lahendus eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide naatriumjodiidi I131 kapslid või lahus.

Uuringud naised rinnaga toitmise ajal on näidanud kahjulikku imiku mõju. Alternatiiv seda ravimit tuleb ette või peate lõpetama rinnaga toitmise ajal kasutades naatriumjodiidiks i 131.

Enne Kasutades naatriumjodiidiks i 131

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise naatriumjodiidiks i 131. Öelge kindlasti oma arsti, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Enne saavad naatriumjodiidiks i 131, veendumaks, et mõista kõiki riske ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle naatriumjodiidiks i 131 haiglas või kliinikus. Seda manustatakse suu kaudu.

Arst võib olla erilisi juhiseid, kuidas teil saada valmis oma ravi. Kui te ei ole saanud sellist juhiseid või te ei saa aru neist, pidage nõu oma arsti enne tähtaega.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate naatriumjodiidiks i 131. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades naatriumjodiidiks i 131 raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kui te olete naine, kes suudab lapsi saada, võib arst teile rasedustesti enne, kui hakkad saama naatriumjodiidiks i 131, veendumaks, et ei ole rase. Sa pead kasutama kahte rasestumisvastast vahendit koos vähemalt 6 kuud pärast kasutades naatriumjodiidiks i 131. Kasuta rasestumisvastaseid tablette koos teise rasestumisvastase, nagu kondoom, diafragma või rasestumisvastase vahu või geeliga. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui te saate naatriumjodiidiks ma 131 kilpnäärme või kilpnäärme-, võib arst teile järgida mõningaid või kõiki neid suuniseid 48 kuni 96 tunni jooksul pärast ravimi, mis aitab vähendada võimalust saastavat teiste isikute

Kui te raviti naatriumjodiidiks ma 131 kilpnäärme arst võib soovida kontrollida taset kilpnäärme hormooni sisaldust veres iga 2 kuni 3 kuud esimese aasta jooksul ja edaspidi kord aastas. See on veenduda, et teie kilpnäärme ei ole muutunud kilpnäärme.

naatriumjodiidiks i 131 võib tekitada allergilisi reaktsioone. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib nahalööve, nõgestõbi, sügelus, kiire pulss, õhupuudus või turse silmade, näo, huulte pärast ravimi.

naatriumjodiidiks i 131 võib suurendada vähiriski või kilpnäärme probleemid. Rääkige oma arstiga neid riske. Teil võib tekkida vajadus võtta muid ravimeid naatriumjodiid i 131, et vältida probleeme kilpnäärmega.

Teil on avatud kuni ohtudest kiirguse kasutamisel naatriumjodiidiks i 131. Rääkige oma arstiga selle riski ja ettevaatusabinõud, et sul võib olla vaja võtta.

naatriumjodiidi i 131 võib põhjustada ajutisi viljatuse nii meestele kui naistele. Arutage seda oma arstiga, kui te kavatsete saada lapsi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine naatriumjodiidi i 131

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kilpnäärmevähi Armour kilpnääre, doksorubitsiin, adriamütsiin loodus-Throid, Nexavar’ile, sorafenib, Thyrogen’ile, kilpnäärme kuivanud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal naatriumjodiidiks i 131

Diagnoos ja uurimine glükagooni, mannitool, arginiin, L-arginiin, Lexiscan, GlucaGen’iga, Thyrogen’ile Aplisol

Kilpnäärme ületalitlus metimasool, Tapazole, propüültioeratsiil, reserpiin, kaaliumjodiidi, Northyx, SSKI

 või minna liituda naatriumjodiidiks-i-131 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

naatriumjodiidiks i 131 kõrvaltoimed

naatriumjodiidi-i-131