Nähtusid alkoholisõltuvust – Teema ülevaade

Füüsiline märke alkoholisõltuvuse võib olla ebamäärane varases staadiumis haigus. Mõned varajased sümptomid hõlmavad

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane katab ennetava vaimse tervise teenuseid, sealhulgas sõelumiskatseid depressiooni ja alkoholi kuritarvitamisega, ilma tasuta. Lisateave.

Haigekassa Center

Voolukatkestused, mis põhjustab teile ei mäleta, mis juhtus, kui sa olid joonud. Voolukatkestused ei ole sama, mis kulgeb läbi. Kulgeb läbi tekib siis, kui te kaotate teadvuse. Sa ei liigu välja, kui sul on alkoholi elektrikatkestus, kuid te kaotate oma mälestused korral; Õnnetused ja haigused sa ei saa seletada. Sa võid töötada välja uusi füüsilisi probleeme, nagu kõhukrambid või muu terviseprobleem võib süveneda.

Ei tunne nälga, ei söö hästi ja kaalust; Pange tähele pisikesi veresooni nahal, mis näevad välja nagu ämblikuvõrk (ämblik angioomid); Vaata turse või punetus peopesade; Kas punetus oma nägu, eriti nina ja põsed; Kas korduv infektsioonide ja naha haavandid (mädanikud); Vähem huvi seksi vastu. Mehed märgata ka kokkutõmbumine munandite ja impotentsus; Kas haige või seedehäired (gastriit); Katsu tuimust ja surinat jalad või käed; Muutlik kui jalad; On probleeme maksaga, nt maksatsirroos.