Näpunäiteid: rasedus harjumused-Alustamine

Järgnevalt on võimalusi, kuidas hoolitseda enda ja oma lapse tervise raseduse ajal.

Külastage oma arsti või ämmaemanda niipea, kui te kahtlustate, et olete rase; Hoia regulaarselt kohtumisi sünnieelse tervist ja hooldus; Saada ravi kõik nakkused. Kui teil on nakkuse tunnuseid raseduse ajal, nagu palavik või ebatavaline tupest, helistage oma arstile või ämmaemandale.

Süüa tasakaalustatud toitu. Pidage meeles, et toiduvajadus suureneb raseduse ajal. Süüa iga toidu grupp terad, köögiviljad, puuviljad, piim, liha ja teisi valke, sh oad. Kui te ei ole kindel, mida või kui palju süüa, rääkida oma arsti või ämmaemanda; Get piisavalt foolhapet. Naised, kes plaanivad rasestuda või kes juba rase peaks iga päev vitamiini sisaldavaid toidulisandeid 0,4 mg kuni 0,8 mg (400 mcg 800 mcg) foolhapet. Samuti on leitud rikastatud teraviljad, apelsinimahla, spinat ja brokoli.

Naised, kellel on lihtne rasedusi julgustatakse saada regulaarselt aeroobset ja jõudu kliimaseadmed kasutamise. Ujumine, kõndimine, ja käe harjutused on kõige ohutum tegevus; Ära kasuta, kui te ei tunne ennast hästi või kui ilm on väga kuum. Ära osale ohtlik spordialade nagu ratsutamine või mootorratta ratsutamine, veesuusatamine, või sukeldumisega.

Mine magama varem kui tavaliselt ja saada hiljem, kui võimalik. Võtke uinakuid, kui tabama teeb teid unetuid öösel. Kui te ei saa magada, proovige lugemine, kirjutamine kirja, ehk kuidas teine ​​vaikne ja rahulik tegevus; Pane oma jalad üles ja puhata nii tihti kui võimalik päevasel ajal. Jaga kodutööde ja muude ülesannete teie partner kui vähegi võimalik; Kuna teie rasedus areneb, siis on parem lamada vasakul. Emissioon väike padi kõhtu toetust võib suurendada oma mugavuse. Kas teie partner rulli teine ​​padi väikeses seljas. Kolmas väike padi saab vahele panna oma põlvi.