Näpunäiteid: uudised orgaanilised ja kemikaalivaba Foods-Alustamine

Paljud inimesed on mures kemikaalide või toitu nad söövad, et nad on pöördunud orgaanilise toidu või toitude vaba pestitsiidide, hormoonid, või antibiootikume. Kasutage järgmisi näpunäiteid, et vähendada kemikaalide oma dieeti.

Kui silt on pitsat ja ütleb: “100% orgaaniline,” kõik koostisosad on orgaanilised. Kui tihend ja sõna “mahe” ei kuvata, 95% või enama koostisosa on orgaanilised; Ärge langevad “looduslik” silt. See ei ole sama, orgaaniline. USDA vaid kontrollib seda märgist liha, linnuliha ja munad. Isegi siis ainult tähendab, et tooted on kergelt töödeldud ja ei sisalda kunstlikke koostisaineid. See ei ütle midagi tootmisviiside kasutatakse nende valmistamiseks; Pea meeles, et enamik töödeldud toidud sisaldavad GMOsid. Kui etiketil loetelud sojaõli, rapsiõli, sojajahu, maisisiirup, maisijahu, maisitärklis, sahharoos, sojaletsitiin, või taimne valk, toit oli kõige tõenäolisemalt on tehtud kasutades GMO.

Liha ja linnuliha märgistatud “Ei antibiootikume manustada / USDA protsessi tõestatud.” Sildid nagu “No antibiootikumid” või “tõstatatud ilma antibiootikumide” võib olla täpne, kuid nad ei ole kontrollitud USDA; Piim silt “rBGH-free” või “rBST-free.” See on tootja lubadus, et see ei sisalda need kunstlikke hormoone; Märgistatud toitu “Ei GMO.” Aga aru, et see märgistamine ei ole reguleeritud. USA-s võib osta orgaanilise on parim viis vältida GMOde.

Et olla kindel, et toit, mida ostad on kemikaalivaba, otsida orgaanilise kattega. See tähendab, et USA Department of Agriculture (USDA) on tõestatud, et toit ei sisalda keemilisi väetisi, pestitsiide, herbitsiide, hormoonid, ravimid, või geneetiliselt muundatud organismide (GMO).

Kui mahetooted ei ole kättesaadavad, otsida

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp