nohu, kui arsti juurde

Teie sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva.; Teil on kõrge palavik.; Teie eritis ninast on kollane ja roheline ning sellele on lisatud sinus valu või palavik. See võib olla märk bakteriaalne infektsioon.; Sul on veri eritis ninast või püsiv selge heakskiidu pärast peatrauma.

Helistage oma arstile, kui

Helista oma lapse arstiga

Nohu võib olla tüütu ja ebamugav, kuid see taandub tavaliselt üles oma. Mõnikord võib ta olla märk rohkem tõsise probleemiga ja nohu võib olla tõsise imikutel.

Iseravimise

Kuni sa arsti, proovi neid lihtsaid samme, et leevendada sümptomeid

Proovige neid meetmeid, et leevendada postnasal tilguti – kui liigse lima koguneb tagasi oma kõri

Teie laps on noorem kui 2 kuud ja töötab palavik.; Beebi nohu või ülekoormus põhjustab probleeme hoolduse või teeb hingamise raskeks.

Nuusutamisel ja neelamine või õrnalt puhub oma nina.; Vältida tuntud allergiline käivitab.; Kui nohu on püsiv, vesine eritis, eriti kui sellega kaasneb aevastamine ja sügelus või vesised silmad, teie sümptomid võivad olla allergiaga seotud ja üle- loenduriga antihistamiinsete võib aidata. Kindlasti järgige etiketil olevaid juhiseid täpselt.; Imikutele ja väikelastele, pehme kummist imemise pirn õrnalt eemaldada eritised.

Vältida ühist ärritajad nagu sigaretisuits ja ootamatu niiskuse muutustele.; Joo palju vett.; Proovige nina soolase pihustid või loputust.