õhupuudus, kui arsti juurde

Paistetus jalgade ja pahkluude; hingamis- kui lamada; kõrge palavik, külmavärinad ja köha; hingamine; süvenemine olemasoleva õhupuudus

Hankige erakorralist arstiabi

Tee arsti vastuvõtule

Sa peaksid külastama oma arsti või kohaliku hädaabinumber või on keegi juhtida teid traumapunkti, kui teil tekib tugev hingeldus, mis tuleb ootamatult ja mõjutab teie võimet toimida. Hankige erakorralist arstiabi, kui teie õhupuudus kaasneb valu rinnus, minestamine või iiveldus – sest need sümptomid võivad südameinfarkti või kopsuarteri trombemboolia.

Iseravimise

Tee kohtumine arstiga, õhupuudus kaasneb

Selleks, et aidata hoida kroonilisi õhupuudus süvenemist

Suitsetamisest. Kui oled tubakavaba, oma riske südame ja kopsude haigusi ja vähki hakkavad langema – isegi siis, kui olete suitsetanud aastaid.; Vältida kokkupuudet saasteainetega. Nii palju kui võimalik, väldi allergeenide ja keskkonnamürgid.; Kaalus kui te olete ülekaaluline.; Hoolitse ise. Kui teil on haigusseisund, hoolitsen selle eest.; Kas tegevuskava. Arutage oma arstiga, mida teha siis, kui teie sümptomid halvenevad.; Pea kõrguse silmas pidades. Vältida pingutus tõusude suurem kui 5000 jalga (1524 m) .; regulaarselt kontrollima oma seadmed. Kui sa tugineda lisahapnikku, kindlasti oma pakkumine on piisav ja seadmed töötab korralikult.