Olemasolev seisukord katvus ja ravikindlustusreform

Võttes tervislikku seisundit, nagu diabeet, kõrge vererõhk, vähk, või depressioon, mida kasutatakse olla probleem, kui sa olid shopping tervisekindlustus.

Eluohtlikud haigused nagu cance; Kroonilised haigused nagu astma, depressioon, diabeet, ja südame diseas; Lühiajalised asju, nagu seljavigastustest või raseduse

See on kõik muutunud tervishoiu reform.

Tervis kindlustusfirmad nüüd ei saa omakorda sind või teilt rohkem ravikindlustuse lihtsalt sellepärast, et teil on meditsiiniline seisund. Samuti ei saa sind ootama enne saada või ravi jätkamise ja nad ei saa langeda oma katet.

Need kaitsed kõik pärit Taskukohane Care Act.

Varasem tingimused on terviseprobleeme sul on juba sel ajal kui kohaldatakse ravikindlustusele. Need võivad hõlmata

Jah. Osana Taskukohane Care Act, alates 2010. aasta septembrist, kindlustusandjad ei tohi enam eitada tervise katvuse noorematele lastele 19, sest olemasoleva tingimus.

Alates 2014. aastast, tervis plaane ei saa enam kasutada olemasolevaid tingimusi põhjusena teilt rohkem iga kuu oma preemia.

Tervis plaanid on lubatud reguleerida preemiad põhineb ainult

Allikad

Kaiser Family Foundation: “Haigekassa turureformid: juba olemasoleva seisukord välistused”, “Haigekassa turureformid: Rate piirangud.

HealthCare.gov: “At Risk: Varasem tingimused võivad mõjutada 1 2 paljud inimesed kogu maailmas” “Mis on olemasoleva seisukord?” “Kuidas olemasoleva tööandja tervise plaanid mõjutab tervist reform?

Haigekassa 101: Key määruse Concepts: “olemasolevaid tingimusi.”

Terviseasjade: “Uuendatud: olemasolev seisukord Kindlustus.”

Vaja ravikindlustusega abi? Vastus mõned küsimused, et saada oma isikliku tegevuskava.

Uimasti; Kontrolli oma plaani narkootikumide formulary nimekirja retseptiravimite tervise kava hõlmab, et näha oma ravimite hindu; Self või hooldus managemen; Need programmid on hõlmatud plaanid osta läbi Taskukohane Care Act turud; Arsti visiit; Mõelge, kui tihti peate külastada arsti, sealhulgas spetsialistid, oma seisundi. Veenduge, et nad on oma võrgu, et vältida suurema out-of-tasku kulud.