Osa kontrolli ja Kaalulangus

Melinda Ratini, DO, M; kohta 21. juuli 2014

See kõlab nii lihtne: mitte süüa ega juua liiga palju. Aga välimus võib olla petlik. See on lihtne süüa ega juua rohkem kui planeeritud.

Võite jätta seda viga taga, kui hakkate ära tunda tõelist toidukorra suuruse. Vihje: See on sageli väiksem kui arvad, et see peaks olema.

Selle asemel, et pähe nimekirjad untsi, tassid ja supilusikatäit lihtsalt võrrelda teenindavad suurused toit, tuttavad asjad.

Köögiviljad ja puuviljad on umbes sama suur rusikaga; Pasta on umbes sama suur üks kühvel jäätis; Liha, kala või linnuliha on suurus kaardipakk või peopesa suurused (miinus sõrmed); Suupisted, nagu kringlid ja kiibid on umbes sama suur Virgiinia käputäis; Apple on suurus pesapalli; Potato on suurus arvutihiirt; Saiakeste on suurus Hokilitter; Pannkook on suurus CD; Aurutatud riis on suurus cupcake ümbris; Juust on suurus paar täringut või suurusest kogu oma pöidla (tipust põhja).

Näiteks ühe portsjon

Parim viis teha kindlaks summa toidu portsjon on vaadata Nutrition Facts silt ja seda mõõta.

Näiteks täita mõõtenõuna nõuetekohase suurusega osa köögiviljad, riis jne, ning siis tühjenda see peale plaat. See aitab teil teada saada, mida need teenivad suurused nägema.

Kodus

restoranides

Supermarketis

Allikad

Mayo Clinic: “energiatihedus ja kaalulangus: täiskõhutunne vähem kaloreid.”

MedlinePlus: “Tervis Vihje: kontroll portsjoni suuruse kodus.”

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neerude haigused: “Just piisavalt teid: toidu portsjonitena.”

Akadeemia Toitumine ja dieet: “Võimalusi Raseeri kaloreid.”

Kasuta väiksemaid nõusid söögi; Serveeri toitu õiges osa summasid, ja ei lähe tagasi sekundit; Pane ära kõik ülejäägid eraldi, osa kontrollitud kogustes. Mõtle külmutamine need osad, mida tõenäoliselt ei söö mõnda aega; Kunagi süüa kotist või karbil; Ärge hoidke Vaagnad toit laual, siis on tõenäolisem, et “vali” seda või on teine ​​portsjon ilma märkamata.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Küsi poole või väiksemaid osi; Silmamuna oma asjakohase osa, seatud ülejäänud kõrvale, ja küsi doggie bag kohe; Kui teil on magustoit, jagada.

Ettevaatust mini suurusega suupisteid – väike kreekerid, küpsised ja kringlid. Enamik inimesi lõpuks süüa rohkem, kui nad mõistavad, ja kaloreid liita; Vali pakitud toidu üksikute portsjonite suurused; Kui teile meeldib süüa jäätist karbist, korja jäätis võileibu või muu isik toiduportsjoni.