Paanikahood ja paanikahäire-Ravi ülevaade

Edukas ravi vähendab mitu paanikahood pead ja kui tihti neid. See vähendab ärevust tunnete hirmust tulevaste rünnakute eest. Ja see parandab oma elu. Ravi võib sisaldada

Foobiad on irratsionaalne ja töövõimetust kardab, et toota kaalukad soov vältida kardetud objekti või situatsiooni. Isik, kellel foobia mõistab, et hirm on ülemäärane või alusetuks. Aga selleks, et vastu panna vaid toob rohkem ärevust; Foobiad algavad sageli lapseeas. Inimesed, kes kannatavad foobiate sageli kardavad konkreetse asja, nagu mikroobe, putukad, kool, hambaarstid, sõidu-, vesi, õhupallid, maod, kõrgetel kohtadel (Akrofoobia) või kinnised ruumid (klaustrofoobia). Hirm on tavaliselt …

Kui vajate abi otsustamisel, kas arsti, vaata mõned põhjused, miks inimesed ei saa abi ning kuidas neid ületada.

Kui teie paanikahood olid põhjustatud konkreetse vallandada, näiteks meditsiinis reaktsioon, siis ei pea ravi pärast vallandada on eemaldatud. Sel juhul tähendaks see lõpetades meditsiini abiga oma arstiga.

Aga mõnikord paanikahood põhjustatud välised tegurid võivad jätkata pärast vallandada on eemaldatud. Nad võivad muutuda paanikahäire.

Paanikahood võib alustada ka äkki ilma tuntud vallandada.

Teil võib olla kerge kuni raske paanikahood välja ja aastaid, eriti kui teil on ka selleta (vältida kohti, kus sa kardad teise rünnaku ei toimu).

Isegi pärast ravi lõppu, sest rünnakud olevat kontrolli all, rünnakud võivad ootamatult tagasi. Õpi oma varajase hoiatamise märke ja vallandab siis võite pöörduda ravi alguses.

Kui teie paanikahood liiga raske või juhtub liiga sageli, siis võib olla vaja haiglasse kuni nad on kontrolli all. Samuti võib tekkida vajadus lühikese haiglas viibimise kui teil on paanikahood koos teise tervislik seisund, nagu selleta või depressioon. Paanikahood koos võivad need tingimused on raskem ravida.

Oluline osa käimasolevast ravi on tagada, et te võtate ravimit nagu ette nähtud. Sageli inimesed, kes ennast paremini pärast kasutamist meditsiinis aega võib uskuda, et nad on “terveks” ja ei pea enam ravi. Aga kui ravim on peatunud, sümptomid tavaliselt tagasi. Seega on oluline jätkata raviplaani.

Sa pidevalt kontrollida, et näha, kas teil on muid tingimusi seotud paanikahäire, nagu depressioon või probleeme narkootikumide või alkoholi. Need tingimused on ka vaja ravi.

Professionaalne nõustamine, nagu kognitiiv-käitumuslik teraapia. Et rohkem teada saada, näha teisi ravi; Ravimid, nagu antidepressant või bensodiasepiini; Kodu ravi, nagu lõdvestusharjutusi.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest