Pankrease Neuroendokriinsed Kasvajad (Islet kasvajate) ravi (PDQ®): Ravi [] -Recurrent ja Progressive pankrease Neuroendokriinsed Kasvajad

Ei ole efektiivne vahend pankrease neuroendokriinse kasvajad, mis korduvad või edu pärast eelnevat ravi. [1] otsustamine edasise ravi sõltub paljudest teguritest, sealhulgas

Aastal 2015, umbes 48.960 paljud inimesed maailmas on diagnoositud kõhunäärmevähk. Pankrease vähk mõjutab võrdne arv mehi ja naisi, peaaegu alati pärast 45-aastaselt; Pankrease vähk vaevalt muudab top 10 kõige tavalisem vähk USA Kuid kõhunäärmevähi kalduvus levida vaikselt enne diagnoosi muudab neljanda surmavama vähi diagnoosi, rohkem kui 40.000 inimest surma võib eeldada haiguse 2015. aastal.

Praegune Kliinilised uuringud

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu patsientidel korduva saareke kartsinoom. Nimekirja kliiniliste uuringute saab kitsamaks asukohta, narkootikumide, sekkumise ja muid kriteeriume.

General kliiniliste uuringute andmed on saadaval ka veebilehel.

viited

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute