Parenting Koolieelikud: 8 Vead tõstmine 3-5aastased

Mõnikord võib tunduda oma Koolieelik on sünnipärane võime suruda teil välisserva teie kannatlikkust. Ja see on hea päev.

Ära karda, emad ja isad. Sa ei ole üksi. Eelkooliealised lapsed tahavad enda oma taasleitud iseseisvuse. Aga ka nemad tahavad tähelepanu ja armastust oma hooldajaid.

Michele Borba, EDD autor Big Book of Parenting Solutions, ütleb: “Need vanuses (3-5) on kõige aktiivsemad ja masendav poolest lapsevanemaks.

Siin on kaheksa ühiseid vigu vanemad koolieelikud teha ja mõned smart parandusi, mis aitavad vältida või lahendada probleeme.

Järjepidevus on võti koolieelikud, ütleb lastearst Tanya Remer Altmann, autor emme kutsub: Dr Tanya vastused Vanemate Top 101 Küsimused Imikutel ja väikelastel.

Kui sa ei ole kooskõlas oma rutiinse, koolieelikud saavad segaduses ja võib tegutseda rohkem või visata rohkem tujusid ja. Altmann ütleb: “Kui mõnikord lasta neil midagi teha ja mõnikord ei nad ei saa aru.”

Teie laps ilmselt tahab teada, miks viimane kord emme lase tal mänguplats 10 minutit, kui kool sai läbi, kuid seekord tahab, et ta autosse kohe. Või miks tegid emme sätestatud temaga 10 minutit eile õhtul, kui ta jäi magama, aga nüüd ütleb, et ta ei saa.

Fix it: Ole järjepidevad – kas see on distsipliini, une harjumusi, või söögi korda.

Altmann ütleb, et kui oma rutiinse vastab 90% ajast ja teie laps läheb hästi, siis nii läheb, ja väike erand võib olla OK.

See on lihtne lihvida ka oma lapse negatiivsed tegevused – nagu karjuma ja karjuvad – ja ignoreerida head.

Altmann ütleb vanemad kipuvad keskenduma sellele, mida nad ei taha oma koolieelikud teha. “Nad ütlevad,” Ära löö. Ära viska. Ära ütle “poopy püksid,” “ütleb ta.

Fix it: Teade juhul, kui lapsel on midagi positiivset ning premeerida hea käitumise eest.

Tasu positiivseid meetmeid saab oma kiituse või seda saab anda oma lapse suur kallistus või suudlus. “Need tüüpi asjad tegelikult käia pikk tee, kus koolieelikud,” Altmann ütleb.

Öelge oma lapsele: “Mulle meeldib, kuidas sa istusid vaikselt ja kuulas,” või “See oli hea, kui sa olid nii sõbralik laps mänguväljakul.

Abi oma lapse Eczem; Kuidas on ADHD mõjutab teie elu; Abi Kõhu mured Kids

Faktid: Laste Oral Healt; Laste Vision Screenin; 9 Üllatav põhjused korralikult magada