Park Avenue Dieet vaadatud: Ilu ja kaalulangus

Sa ei pruugi elada kuskil New Yorgi kuulsa Park Avenue, kuid saate dieeti nagu linna Upper East Side daamid, kes lõunasööki.

6-nädalane programm Stuart Fischer, MD, lubab sul mõne täielik elustiili makeover nii saate ilme ja noorenenud, noorem ja energilisem. Eksperdid annavad nõu, enesekindlus, toitumine, fitness, mood, ilu rutiin ja rohkem.

The Park Avenue Dieet sisaldab palju puu- ja köögivilju ning lahja valke, vähe piimatooteid, maiustusi, või rasvu.

Sa saad iga päev menüüs kasutamise kava ja hooldustooted või elustiili otsa. See on enesetäiendamise juhendi, mis läheb kaugemale ulatus.

Dieet sisaldab kolme etappi

1. etapp: Kutsudes Edu. Füüsilisest isikust avastus saamine võtab esimese 2 nädala jooksul. Sa Õpi Fischeri seitset valdkonda pildi jalgratta ja aeglaselt alustada lisades neid oma igapäevaellu.

2. etapp: ettevalmistamine ülevus. Kolmandal nädalal, saate jätkata dieeti ja praktiseerida kõiki oma uusi oskusi.

3. etapp: Making A-nimekirjas. Sa jätkama dieeti viimases 3 nädalat ja rohkem liikuma.

Sa saad kolm söögikorda, üks suupiste ja magustoit iga päev. Sul on ka juua palju vett, kuna viibib hüdreeritud on võti.

Päevane menüü lisab kuni 1,200-1,500 kaloreid. Sa sööd kontrollitud osad enamasti puuviljad, köögiviljad, lahja valke, pruun riis, pasta, ja mõned piimatooted.

The Park Avenue Dieet ütleb, kui sa nautida klaasi veini juua aeglaselt ja lõhnama iga lonks.

The Park Avenue Dieet rõhutab madala rasvasisaldusega, madala suhkru sööki palju puu- ja köögivilju.

Piirangud: Nagu te ilmselt oodata dieeti, siis ei leia kommid, töödeldud toidud, või rasvane küpsetistes selle plaani.

Keetmine ja ostud: Sa süüa ja sisseoste nagu tavaliselt, nii kaua, kui sa kinni Park Avenue Dieet suunised.

Pakendatud toitu või sööki: Ei

Isiklikke kohtumisi: Ei

Harjutus: Nõutud. Sul on töötada välja vähemalt kolm korda nädalas. Raamat annab soovitatud treening iga päev 6 nädala dieeti.

Taimetoitlased ja veganitel: See dieet võiksid tegutseda. Aga kui sa oled taimetoitlane, siis on teil näpistama kava ise, sest see ei tee ettepanekuid konkreetse vegan toitumine. Dietoloog aitab teil selle.

Gluteenivaba dieet: See dieet ei keskendu gluteeni, kuid saab asendada gluteenivaba tooteid palju punkte.

Hind: Just oma toidukaubad.

Probleemid: Sa seda dieeti ise.

Kas see töötab?

See on vähe kaloreid, nii et tõenäoliselt kaalust alla võtta. Aga plaan on väga struktureeritud, ütlen teile täpselt, mida nad söövad, 6 nädalat, nii et see võib olla raske hoida kaalu maha kui hakkate lisades rohkem toitu tagasi oma dieeti.

Kas see on hea teatud tingimustel?

Kehakaalu aitab hallata tervisliku seisundi nagu südamehaigused, kõrge vererõhk ja diabeet. Nii Park Avenue Dieet võib parandada need tervisliku seisundi.

Kuigi toitumine on keskendunud põhi terve söömise põhimõtteid, kaloreid võib olla liiga madal mõned inimesed. Kui teil on tervislik seisund, pidage nõu oma arsti, et näha, kas plaan on õige.

Arst aitab teil kindlaks muutused ravimeid, mis võivad osutuda vajalikuks selle plaani. Näiteks keegi vererõhule või diabeedi ravi võib olla võimalik alandada oma annuseid muudetud dieet ja kaalulangus. See oleks kuni oma arsti, muidugi. Kunagi annuseid ise.

Viimane sõna

See dieet annab üksikasjaliku dieedi ja füüsilise koormuse näpunäiteid, mis aitavad teil kaalust alla võtta. Samuti annab nõu riided, juuksed ja suhtlemisoskus, mis võib olla ekstra motivaator mõned inimesed.

Puuduseks on see, et kava ei pruugi aidata valmistada teile süüa reaalses maailmas. Kui sa mõtled üritab seda dieeti, siis peaksid teadma, et hoida kaalu maha võib olla raske.

See dieet võib hästi töötada, kui soovite osta ja süüa oma sööki struktureeritud kava. Kui oled hõivatud või töötavad pikka aega, siis ei pruugi olla aega poes ja valmistada kõik toidud vaja.

SOURCE

Fischer, S. The Park Avenue Dieet, Hatherleigh Press, 2008.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …