Parkinsoni tõve ravivõimalused, spetsialistid, & More

Ei ole ravi Parkinsoni tõve, kuid see on võimalik juhtida – ja haigussümptomeid saab leevendada või vähendada.

Giidiga kujundlikkus on rahustamise tehnikat, mis kasutab positiivse vaimse pilte mõjutada, kuidas te tunnete. See võib suurendada oma traditsioonilise Parkinsoni ravi. Aga see ei asenda traditsioonilist ravi; Giidiga kujundlikkus on iidne tava, mis sisaldab lihtsaid visualiseerimine. See on ohutu ja lihtsat meetodit; Giidiga kujundlikkus keskendub pilte. Aga seda tüüpi kujundeid aitab rakendada kõiki meeli – nägemise, maitse, heli, lõhn ja tunne. See aitab teil ühendada oma sisemised ressursid …

Ravi eesmärgiks erineb iga inimene, kuid enamikul juhtudel, Parkinsoni tõbi on mõeldud

Enamus inimesi Parkinsoni tõvega saab ravida ravimitel. Kõige sagedamini ette ravimid hõlmavad

neuroloog; Tööterapeut; Füsioterapeut; nõuandja; Sotsiaaltöötaja; Kõneterapeut; registreeritud dietitians

Kui te reageerivad negatiivselt ravimeid, või kui ravimeid aegunud, operatsioon võib soovitada.

Sõltuvalt teie vajadustele, haiguslugu, tervis ja sümptomid, üks järgnevatest menetlustest võib kaaluda Parkinsoni tõbi

On palju muid menetlusi uuritakse. Üks kõige paljulubav käigus viiakse siirdamise loote dopamiini neuronite (Koetransplantaadi) viiakse inimeste ajudes, Parkinsoni tõvega. Loodetakse, et need rakud saavad uuesti kasvama kahjustatud dopamiini tootvate närvirakkude.

Alternatiivne ravi võib samuti kasutada Parkinsoni tõve raviks. Kõige touted viimastel aastatel on olnud mõju vitamiin E kohta vastupidiseks haiguse kulgu, kuigi see mõju on ikka arutatakse teadlaskonna poolt.

Lõdvestus ja giidiga kujundlikkus on välja pakutud ka aidata stress, depressioon ja ärevus. Meditsiinilised uuringud on näidanud, et lõõgastuda ja giidiga kujundlikkus võib aidata aeglustada sümptomid samuti kiirenema tervendav aja pärast operatsiooni või vigastusi.

Säilitada üldist kvaliteeti eluga; Parandada liikuvust ja functio; Vähendada rigidit; Vähendada tremo; Tagurpidi aeglustunud liikumine; Parandada poos, liikumisviis, tasakaalu, kõne ja kirjalik oskus; Säilitada vaimse teravuse

Allikad

National Institute of neuroloogiliste haiguste ja insuldi: “NINDS Deep aju stimulatsiooni Parkinsoni tõve Information Page.”

National Parkinsoni Foundation: “Kuidas Pd ravida?”

National Institute of neuroloogiliste haiguste ja insuldi: “Parkinsoni tõve: lootuse Research.”

National Parkinsoni Foundation: “Generic vs Branded Drugs Parkinsoni tõbi.”

Teva Neuroscience, Inc.