Parmesani-Herb Focaccia Retsept

 Retsept on EatingWell

2 tassi pleegitamata universaalne jahu, või pleegitamata leiva jahu (vt märkus), pluss veel nii Neede; 1 tass kogu nisujahu, või valge TÄISTERALEIB Flou; 4 spl hea kvaliteediga riivitud parmesani juust, lõhe; 1 tl tabelis sal; 1 1/2 tl vahetu, kiire tõuseb või leiva-masin gaasilises; 1 1/2 tassi jäävesi, (vt Tip), pluss veel nii Neede; 2 spl hakitud värsket punet, murulauku või rosmariin, lõhe; 2 tl extra-virgin oliiviõli oi; 2 tl apteegitilli seemnete, (valikuline, 1/2 tl meresoola või muu jämedat soola

Puffy, nätske-karge ja lõhnavad värskete ürtide, seda parmesani focaccia läheb hästi supid, hautised ja muidugi, Itaalia-stiilis hinnast. Kindlasti kasutada ainult värsked ürdid ja vältida kiusatust segage neid tainasse (puista neile üle; palju maitsetaimi, sealhulgas need, kutsuti siin, pärsivad pärmseente kasvu, kui nad kokku tainas. Taigen küpsetab kohta madalaim hammas väga kuumas ahjus, et simuleerida põranda küpsetamine, mis on traditsiooniliselt focaccia. Retsept Nancy Baggett eest EatingWell.

Märkus: jahvatatud kõrge valgusisaldusega wheats, leib jahu areneb tugev gluteeni, mille tulemuseks on hästi tõusnud leiba. See aitab anda leiba suur protsent täisteratooteid parem struktuur ja kergem tekstuur. Leia selle lähedal teisi jahusid enamikus kaubanduskeskustes.

Vihje: Et valmistada “jäävesi” selle retsepti, lisada kuhjaga tassi jääkuubikuid külm vesi ja sega umbes 30 sekundit enne mõõtmist läbi vee.

Sa saad oma mikrolaineahju sooja, niiske keskkond, mis aitab kiirendada teine ​​tõus leivatainast. Alustada microwaving 1/2 tassi vett 1 tassi klaas meede lihtsalt keemiseni. Seadke vee ühes nurgas mikrolaineahi, pane pannile tainast teiselt pool sisse-välja mikrolaineahju ja sulgege uks. Tainas kahekordistub suurus 45 minutit kuni 1 1/2 tundi.

; Täpsemat retseptid minna EatingWell

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp