peaks inimeste kodade virvendus osaleda füüsiline aktiivsus?

Regulaarne füüsiline aktiivsus on oluline viis, kuidas saate tervislikud eluviisid, mida saab teha te tunnete end paremini ja vähendada sümptomeid ajal tegelevad südamehaiguste nagu kodade virvendus, ühine südame rütmihäired. Kuidas aktiivsed aitab ka vältida teiste südamehaiguste või insuldi.

Üks uuring leidis, et mõõdukas füüsiline aktiivsus on ohutu ja efektiivne inimeste kodade virvendus. Kehaline aktiivsus aitas parandada nende elukvaliteeti ja suurendada nende võimet kasutada ja osaleda igapäevane tegevus. Kuid uuringud on vastuolulised, milline mõju kehalist aktiivsust inimestel kodade virvendus. Rohkem on vaja kindlaks teha mõju füüsilise aktiivsuse inimeste kodade virvendus.

Kindlasti pidage nõu oma arsti enne algust treeningprogrammi, et tagada selle ohutu ja tõhus teile. Mõnikord on vaja ravimeid, nagu beetablokaatorid, et vältida oma südames taob liiga kiiresti puhata ja kasutamise. Sul võib ka kasu taastusravi.

American Heart Association soovitab vähemalt 150 minutit mõõdukat kehalist aktiivsust täiskasvanutele iga nädal. Samuti püütakse kaasata harjutamiseks harjutusi vähemalt kaks korda nädalas. Soovi korral saab teha venitusharjutusi osana oma kasutamise rutiinist.

Füüsiline aktiivsus võib sisaldada palju võimalusi, näiteks

See on OK, kui sa ei saa kasutada pikka aega, kui te esimest algab. Isegi 10 minutit kasutamise kolm korda päevas saab lõigata kasu tervisele.

Nii hakata liikuma. Isegi kui sa kasutada üksnes lühikest aega alguses, seda, mida saab. Tööd teed poole suurem fitness eesmärke kui sa oled võimeline.

koos

külastada oma arsti