Perikardiefusiooniga: põhjused, sümptomid ja ravi

Perikardiefusiooniga on ebanormaalne koguse vedelikuga vahel südant ja perikardi, mis on sac ümbruskonna sobivalt. Perikardiefusioone on seotud palju erinevaid tervisliku seisundi kohta. Enamik perikardiefusioone ei ole kahjulikud, kuid suur perikardiefusioone võib põhjustada probleeme kahjustades südame funktsiooni.

Filmides, kunagi ei kahtle, kui mehe infarkti. Ta sidurid rinda, karjed, või moans ja kukub. Kui ta on õnnelik, abi on teel; Reaalses elus, märke ei ole alati nii selge. Mõned inimesed teevad kogeda Hollywood-tüüpi sümptomid, ütleb Mohamud Daya, MD, dotsent erakorralise meditsiini Oregon Health and Science University Portland. Aga teised mitte. “Mõned inimesed ütlevad, et nad lihtsalt rahutuks ebamugavust või ebamäärane ebamugavustunne, ei valu, mis tõesti valus …

In perikardiefusioone oluliselt suuremaid summasid südamepaunavedelikust koguneda. Väike perikardiefusioone võib sisaldada 100 milliliitrit vedelikku. Väga suur perikardiefusioone võib sisaldada rohkem kui kaks liitrit vedelikku.

Enamik perikardiefusioone on põhjustatud põletik südamepaun, seisund, mida nimetatakse perikardiit. Nagu perikardi muutub põletikuliseks, üleliigse vedeliku toodetakse, tuues kaasa perikardiefusiooniga.

Viirusinfektsioonid on üks peamisi põhjusi, perikardiit ja perikardi efusioon. Infektsioonid põhjustavad perikardiefusioone hulka tsütomegaloviirus, Coxsackie, ECHO ja HIV.

Muud tingimused, mis võivad põhjustada perikardiefusioone hulka

Suures inimeste arv perikardiefusiooniga, mingit põhjust saab identifitseerida. Neid nimetatakse idiopaatiline perikardiefusioone.

Kui perikardiefusiooniga põhjustab perikardiit, peamine sümptom on valu rinnus. Valu rinnus võib raskendas sügav hingamine ja leevendada, ettepoole kaldub. Kui perikardiit põhjustab perikardiefusiooniga, muud sümptomid võivad olla

Inimesed, kellel on perikardiefusiooniga see pole tingitud perikardiit, on sageli ilma sümptomiteta.

Suur, raske perikardiefusioone võib põhjustada sümptomeid, sealhulgas

Perikardiefusiooniga põhjustab need sümptomid on erakorraline seisund ja võib olla eluohtlik.