Pikaajalisel Labor: põhjused ja ravi

Sünnitoetus on ainulaadne kogemus iga naine, kas sa oled esmakordne ema või kauaaegne lapsevanem. Mõnikord laps sünnib tõesti kiire. Teinekord, noh, mitte nii kiiresti. Kui kiiresti teie kimp rõõmu saabub sõltub paljudest asjadest, sealhulgas, kui kiiresti midagi, mida nimetatakse tööjõu toimub.

Labor on rida intensiivne, korduva lihaste kokkutõmbeid. Kokkutõmbed aitavad suruda beebi välja emakas (emakas) ja arvesse sünnikanalist.

Sa ilmselt tunda kokkutõmbed alaselja ja kõhu piirkonnas. Seda nimetatakse sünnitusvalud. Kokkutõmbed aitavad paisuma (laienemise) avamise tuppe (nn emakakaela). See võimaldab beebi liikuda läbi keha ja sündida.

Esmakordne emad on tavaliselt töö umbes 12 kuni 18 tundi, keskmiselt. Kui olete sünnitanud, enne, tööjõu tavaliselt läheb kiiremini, tavaliselt umbes pool aega.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Beebivarustus Essentials: Big 4

Mõnikord, töö seiskub või tekib liiga aeglaselt. Pikaajaline töö võib nimetada ka kui “rike edu.”

Pikaajaline töö saab määrata tööjõu etapil ja kas emakakaela on hõrendatud ja avas asjakohaselt sünnituse ajal. Kui laps ei ole sündinud pärast umbes 20 tundi regulaarne kokkutõmbed, siis on tõenäoline, et olla pikaajaline töö. Mõned tervise eksperdid võib öelda, et see toimub pärast 18 kuni 24 tundi.

Kui teil on kaasas kaksikud või rohkem, pikaajaline töö on töö, mis kestab rohkem kui 16 tundi.

Arst võib viidata aeglustada tööjõu “pikema varjatud tööjõudu.”

Pikaajaline töö võib juhtuda, kui

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?

Enamik naisi unistavad kiire töö ja kiire tarne. Aga kui teie töö tundub minevat väga aeglaselt, lohutama teadmine, et oma arsti, õe või ämmaemanda jälgib teid ja teie lapsele mingeid probleeme selle aja jooksul.