Pilonidal kiduussi Sümptomid, ravi, kirurgia, & More

Pilonidal tsüst tekib põhja tailbone (õndraluu) ja võib nakatuda ja täis mäda. Kui nakatunud tehniline termin on pilonidal mädanik. Pilonidal mädapaiseid välja nagu suur vistrik allosas on tailbone napilt pragu tuharad. See on sagedamini meestel kui naistel. See juhtub tavaliselt noored üles võetud neljanda kümne eluaasta.

Enamik arste arvavad, et sissekasvanud karvu põhjustada pilonidal tsüstid. Pilonidal tähendab “pesa juuksed.” On tavaline, et leida karvanääpsude sees tsüst.

Teine teooria on, et pilonidal tsüstid ilmub pärast traumat et kehapiirkonda. II maailmasõja ajal, rohkem kui 80.000 sõdurit arenenud pilonidal tsüstid, mis nõudis haiglaravi. Inimesed arvasid, et tsüstid olid tingitud ärritus ratsutamine auklik jeepeillä. Mõnda aega tingimus oli tegelikult nn “Jeep haigus.”

Sümptomid pilonidal tsüst hulka

Pilonidal tsüst on mädanik või keema. Tuleb tühi või ga tasakaalustatud, et parandada. Sarnaselt teiste keeb, see ei parane antibiootikumidega. Kui mõni eespool sümptomite ilmnemisel pöörduda arsti poole.

Arst saab diagnoosida pilonidal tsüst võttes ajalugu (küsides patsiendi ajalugu ja sümptomid seoses tsüst) ja täites füüsilise eksamiga. Arst võib leida järgmised tingimused

Alguses nakkus on pilonidal tsüst, punetus, turse ja valu võib olla minimaalne. Istudes sooja vanni võib vähendada valu ja võib vähendada võimalust, et tsüst arenevad, mis nõuab nende lõikus ja drenaaž.

Maksimeeri oma nahahooldus rutiinne vaadata noorematel nüüd.

Hea välimusega Iga Phot; Kuidas hoolitseda kuivale, Red Ski; Üllatav võimalust vähendada kortse; Riigist välja saata Kotid silmade all