PINELLIA TERNATA: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Arisaema cochinchinense, Arum dracontium, Arum ternatum, Banha, Ban Xia, Fa Ban Xia, P. Ternata, Pinellia, Pinellia cochinchinense, Pinellia ternata mugula, Pinellia Mugulad PINELLIAE Mugulad Pinellia tubiferia, Pinellia wawrae, Pinellie TernÃe, Rh ..; Vaata kõik nimed Arisaema cochinchinense, Arum dracontium, Arum ternatum, Banha, Ban Xia, Fa Ban Xia, P. Ternata, Pinellia, Pinellia cochinchinense, Pinellia ternata mugula, Pinellia Mugulad PINELLIAE Mugulad Pinellia tubiferia, Pinellia wawrae, Pinellie TernÃe, rhizoma PINELLIAE, rhizoma PINELLIAE Preparata; Peida nimed

Pinellia ternata on taim. Maa-alune osa nimetatakse mugula saab teha meditsiin; Pinellia ternata on tavaline koostisosa traditsiooniline hiina meditsiin kombinatsioon tooteid. Paljud neist tooteid kasutatakse hommikul haigus. Pinellia ternata koos ingveri, on koostisosana taimne koostis Xiao-Ban-Xia-Tang (XBXT), mida kasutatakse, et vältida oksendamist. Pinellia ternata kasutatakse ka Jaapani Kampo meditsiinis. On koostisosana Sho-Seiryu-to (SST), mida kasutatakse gripp; Väljaspool hiina meditsiin, pinellia ternata kasutatakse iivelduse, hommikul haigus, köha, rasestumisvastaseid, gripp (gripp), seagripi ja valu ja turset (põletikku); Kuid alates 2004. aasta aprillist, pinellia ternata on keelatud USAs, sest see sisaldab kemikaale nimetatakse efedriini alkaloide. Need kemikaalid võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, nagu südameatakk, insult või krambid.

Seal ei ole piisavalt informatsiooni, et teada, kuidas Pinellia ternata tööpõhimõtteid. Mõned kemikaalid Pinellia ternata võivad mõjutada mao ja kui kiiresti toit liigub läbi.

Piisavad tõendid, fo; Iiveldus; Hommikune iiveldus; köha; Rasestumisvastaseid; Gripp (gripp); põletik; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Pinellia ternata nende kasutusalad.

Pinellia ternata ei pruugi olla ohutu. See sisaldab stimulant nimetatakse efedriin ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, nagu südameatakk, insult või krambid. Kuna need ohutusega seotud probleeme, selle toote on keelatud USAs; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist Pinellia ternata raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid PINELLIA TERNATA koostoimed

Sobivad annus Pinellia ternata sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul Pinellia ternata. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Chen D, Wu CF, Huang L, Ning Z. Effect of vesiekstrakti Xiao-Ban-Xia-Tang mao tühjenemist hiirtel. Am J Chin Med 200; 30: 207-14.

Chen JH, Cui GY, Liu JY, Tan RX. Pinelloside antimikroobne tserebrosiid alates Pinellia ternata. Fütokeemia 200; 64: 903-6.

FDA, Hhs. Lõplik reegel kuulutatakse toidulisanditest, mis sisaldavad efedriini alkaloidid võltsitud, sest nad kujutab põhjendamatut ohtu. Fed Regist 200; 69: 6787-6854.

Food and Drug Administration, Hhs. Lõplik reegel kuulutatakse toidulisanditest, mis sisaldavad efedriini alkaloidid võltsitud, sest nad kujutab põhjendamatut ris; Lõplik reegel. Fed Regist 200; 69: 6787-6854.

Kim SH, Jeong H, Kim YK, et al. IgE-vahendatud töökeskkonna astma tingitud ravimtaimena, Bahna (Pinellia ternata). Exp Allergia 200; 31: 779-81.

Maki T Takahashi K, Shibata S. oksendamise vastast põhimõte Pinellia ternata tippudest. Planta Med 198; 53: 410-4.

Nagai T, Kiyohara H, Munakata K, et al. Pinellic happeline mugul Pinellia ternata Breitenbach kui tõhus suuline abiaine nina gripivaktsiini. Int Immunopharmacol 200; 2: 1183-1193.

Oshio H, Tsukui M, Matsuoka T. isoleerimine L-efedriini alates “PINELLIAE tippudest.” Chem Pharm Bull 197; 26: 2096-7.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression