Pinkeye: Näpunäiteid Kontakt Wearers – Teema ülevaade

Mõnikord, kui te kannate oma kontaktid liiga pikk, silmad võivad muutuda ärritunud. Silmad võivad muutuda punaseks ja veidi valus. Tavaliselt kõik, mida vaja teha, on kõrvaldada oma kontaktid ja puhata oma silmi.

Silmad on keha kõige kõrgelt arenenud Meeleelundite. Tegelikult palju suurem osa aju on pühendatud nägemine kui kuulmine, maitse, puudutus, või lõhna kombineerida! Meil kipuvad võtma nägemist enesestmõistetavana, kuid kui nägemishäireid arendada, enamik meist teevad kõik, mis meie võimuses, et taastada meie nägemist tagasi normaalseks; Kõige levinumad nägemispuudega vigu murdumise – kuidas valguskiired on suunatud silma sees nii pilte saab edastada ajju. Lühinägelikkus, …

Kerged pinkeye võib olla põhjustatud kasutatud lahendusi puhastus kontaktid. Loputada kontakte ka pärast puhastamist. Kui sellest ei piisa, et peatada oma pinkeye, siis võib tekkida vajadus muuta oma kontaktandmed lahendus või oma kontaktid.

Oluline on puhastada oma kontaktid põhjalikult eemaldada tahes viiruste või bakterite kontaktandmed pärast pinkeye. Kui kontakte pole põhjalikult puhastada, nad saavad reinfect silma. Kui te ei ole võimalik puhastada oma kontaktid põhjalikult oma tervishoiutöötaja võib olla võimalik puhastada oma kontaktid või vajate neid asendama. Kui teil on ühekordselt kontakte, siis on parem kasutada uue paari pärast pinkeye.