Pinkeye Sümptomid ja millal minna arsti

Pink silma sidekesta põletik (kattest ja silmamuna sees silmalau). See põletik võib põhjustada punetust, pisaravool, eritus, sügelus ja valu. Pinkeye nimetatakse ka konjunktiviit.

Pink silma on nonmedical termin, mis hõlmab mitmeid meditsiinilisi põhjusi konjunktiviit.

Enamik silmaarsti ilmselt seostada mõistet roosa silma kerge konjunktiviidi põhjustab bakter või viirus.

Muud põhjused konjunktiviit on allergilised reaktsioonid, keemilised ärritust.

Kerge punetus. heakskiidu, ja sügelus on ühised sümptomid roosa silma. Mõnikord tundub, nagu seal on midagi silma. Teised sümptomid roosa silma hulka

Ära eelda, et kõik punased, ärritunud või paistes silmad on roosa silma (viiruslik konjunktiviit). Teie sümptomid võivad olla tingitud ka hooajaline allergia, et odraiva, vikerkesta, halaasion (põletik nääre mööda silmalau) või blefariit (põletik või infektsioon, naha mööda silmalau). Need tingimused ei ole nakkav. Pink silma, kui viiruse poolt põhjustatud, on väga nakkav.

Helista oma silmaga arstile, kui mõni järgmistest sümptomitest arendada. Teie silma arst võib teil tulla kontorisse kohe näha. Kui te ei jõua oma silmaarsti, minna haigla erakorralise meditsiini osakonda.

Kui sümptomid jäävad kerged kuid punetus ei parane kahe nädala jooksul, konsultatsiooni silma arst on vajalik. Arst otsustab, kui silmatilgad või salvid on vaja või Raskematel juhtudel, suukaudne või veenisisene antibiootikume.