Polütsüstiliste munasarjade sündroom (PCOS) -Medications

Naiste Health Trends

Osana polütsüstiliste munasarjade sündroom (PCOS) ravi, ravimeid saab kasutada aidata kontrollida reproduktiivse hormooni või insuliinitase.

• Ravimid reproduktiivse või ainevahetuse probleemide hulka

Eflornitiiniä (nagu Vaniqat) on retsepti naha kreem, mis aeglustab juuste kasvu nii kaua, kui te kasutate seda regulaarselt. Rääkige oma arstiga, kas see on õige.

Ravi akne sisaldab nonprescription ja retseptiravimite, mis on nahale (paikne) või võtta suu kaudu (suuline). Täpsema info saamiseks vt Akne.

Kombineeritud hormooni pillid võivad parandada akne, mis on seotud kõrge androgeenide tase. 4

Kombineeritud östrogeeni ja progestiini hormoonide rasestumisvastaseid tablette, tuperõngast või naha laigud. Need hormoonid parandada ebaregulaarne menstruatsiooni või puudub menstruaaltsükli. Samuti võivad nad parandada oma androgeenide-ga seotud akne probleeme, mees-tüüpi juuste kasvu ja meessoost-tüüpi juuste väljalangemine; Sünteetiline progestiini. Kui te ei saa kasutada östrogeeni hormoon, rääkige oma arstiga kasutades progestiini kaadrid või pillid osa oma tsükli. Progestiin muudab endomeetriumi limaskesta kasvatama ja kuur, mis sarnaneb menstruatsiooni. See igakuine kadumas on see, mis takistab emaka vähki; Hormooni alandav spironolaktoon (Aldactone), mis on diureetikum. Seda kasutatakse sageli koos östrogeeniga progestiinravi. See vähendab juuste väljalangemine, akne ja ebanormaalne karvakasv näo ja keha (hirsutism); Metformiin (Glucophage). See diabeedi ravim on uuem PCOS ravi juhtimiseks insuliini, veresuhkru taset, ja androgeenide taset; Klomifeen (Clomid, Serophene) (viljakuse ravimeid) ja gonadotropiini süstid (LH ja FSH).