Polütsüstiliste munasarjade sündroom (PCOS) -Ravi ülevaade

Naiste Health Trends

Regulaarne kehaline, tervislik toitumine, kehakaalu kontrolli, mitte suitsetamine on kõik olulised osad ravi polütsüstiliste munasarjade sündroom (PCOS). Võite võtta ka meditsiinis, et tasakaalustada oma hormoone.

Autor Aviva PatzThere on optimaalne aeg iga tervis liikuda, süüa hommikusööki ja võtate allergia Meds, et suitsetamisest loobumine ja isegi seksi. Siin on, kuidas häälestada need magic tundi, et suurendada oma igapäevast heaolu – ja oma pikaajalise tervise Seal on kunagi halb aeg midagi tervislikku, eks? Mitte nii kiiresti. Kui tegemist on maksimeerida oma tervist, ajastus on kõike. Seda sellepärast, et me riistvaralist järgida “keha kella,” sisemine taimer, mis räägib keha kas magama …

Hetkel ei ole ravi PCOS, kuid seda kontrolliva alandab oma riske viljatuse, nurisünnituse, diabeet, südamehaigused, ja emakavähk.

Täpsema info saamiseks vt kodusel ravil.

Kui kaalulangus üksi ei käivitu ovulatsiooni (või kui te ei pea kaalust), võib teie arst on teile proovida ravim nagu metformiin või klomifeen, et aidata teil alustada ovulatsiooni.

Kui te olete ülekaaluline, kaalukaotus võib olla kogu ravi vajate. Väike kogus kaalulangus võib aidata tasakaalustada oma hormoone ja alustada oma menstruaaltsükli ja ovulatsiooni; Söö tasakaalustatud toitumine, mis sisaldab palju puuvilju, köögivilju, täisteratooteid ning madala rasvasisaldusega piimatooted; Saada regulaarselt liikuda, et aidata teil kontrollida või kaalust ja tunnete end paremini; Kui te suitsetate, kaaluda suitsetamisest. Naised, kes suitsetavad, on kõrgem tase androgeenide kui naised, kes ei suitseta. 1

Kui te ei ole planeerite rasedust, võid kasutada ka hormoonravi, et aidata kontrollida oma munasarja hormoone. Et õige menstruaaltsükli probleeme, rasestumisvastaseid hormoone hoida oma endomeetriumi limaskesta ülesehitamisel liiga kaua. See aitab vältida emakavähk.

Hormoonravi saavad aidata ka meeste-tüüpi juuste kasvu ja akne. Rasestumisvastaseid tablette, plaastrid, või tuperõngaid kirjutatud hormoonravi. Androgeenide alandav spironolaktoon (Aldactone) kasutatakse sageli kombineeritud hormonaalsed rasestumisvastased. See aitab juuste väljalangemine, akne, ja mees-tüüpi karvakasv näo ja keha (hirsutism).

Te võite kasutada teisi meetodeid, et ravida akne ja eemaldada liigne karv. Täpsema info saamiseks vt kodusel ravil.

Võttes hormoonid ei aita südame-, vererõhu-, kolesterooli ja diabeedi riski. See on põhjus, miks kasutamise ja tervislik toitumine moodustavad olulise osa oma ravi.

Et rohkem teada saada hormoonid, vaata ravimeid.

Kui kaalulangus ja meditsiinis ei taaskäivitada ovulatsiooni, siis võite proovida muid ravimeid. Lisateavet sündimus probleemid.

Regulaarne tervist on oluline püüdmiseks tahes PCOS tüsistused, näiteks kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, emakavähk, südamehaigusi ja diabeeti.