Pöörane Koolitus ja kõhukinnisus

Pöörane koolitus on mõnikord lahing testamentide vahel vanema ja kangekaelne väikelapse, kuid aeg-ajalt, kõhukinnisus võib põhjustada ka lapse vastu kasutades pöörane. Kui kõhukinnisus tekitab ebamugavust ajal roojamist, võib see raskendada oma jõupingutusi, et pöörane Rong laps.

 Parimad lastekasvatuse ekspert Laura Jana, MD, märgib, et väikelapse tavaliselt ei ole sõnu, et öelda, kui ta on kõhukinnisus. Vaata märke ekstsentrilisus, isutus, Taganenud WC koolitus edu – ja üllatavalt, kõhulahtisus.

Kui laps on kõhukinnisus, kuidas te saate aidata?

Kui laps on kõhukinnisus, keeldumine kasutada pöörane lõpetab olles käitumist väikelapse keset “kohutav rühmades.” Selle asemel, kasutades pöörane muutub hirmutav ja mõnikord valulik protsess. On mõistlik, kui te arvate sellest alates

väikelapse viewpoin; miks te soovite ahter, kui see on valus?

Kas teie lapse potil edu kunagi radadele poolt ajujaht kõhukinnisus? Mida sa tegid, et olukorda parandada? Jaga oma kogemusi teiste vanemate Parenting ühenduse.

Liitu selle arutelu Parenting ühenduse.

Laura Jana, MD, on saavutatud lastekasvatuse nõunik ja laste tervise advokaat, uhked kolme lapse ema, ja Omaha põhinev lastearst. rohkem

Teades, kui täht; Käitlemise õnnetuse; Julgustamine cleanlines; Reisimine treeningu ajal